Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szerelmes bak férfi?

Milyen egy szerelmes bak férfi?

Figyelt kérdés

Napjegyen kívül a bolygói nagy rész a bak jegyében áll.


Viselkedés, érzelmek kimutatása miben nyilvánul meg stb?


2018. aug. 9. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Tróger, szűk látókörű, és smucig!!!
2018. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D-Mano ***** válasza:
37%

[link]

Ebbe a videóba tekerj bele 5:33-ig és nézd meg 5:41-ig.


Sajnos még nem tartok ott az asztrológiai tanulmányaimban, hogy erre érdemben válaszolni tudjak.


De itt van a tippem:

Mindenképpen célratörő az udvarlás terén, levakarhatatlan, túlzottan birtokló, ellenőrizgető. Van egy képe a nőről, és/vagy a párkapcsolatról. Van egy képe arról, hogy mit kell tennie az udvarlás vagy a párkapcsolat hatékony fenntartása érdekében. És ő ennek a képnek megfelelően cselekszik. Az nem zavarja, hogyha a valóság más, mint, ami az ő képe. Így nehezen veszi észre, ha a kiszemeltje/ párja valójában más személyiség vagy másak az igényei. A saját képeinek megfelelő elvárásokat maradéktalanul teljesíti, és azt hiheti, hogy ezzel ő tökéletes udvarló/ társ. Ha a képe itt vagy ott vagy több helyen eltér a valóságtól, akkor nem is hiszi el, nem érti meg az eltérést, egyszerűen vak ebben a vonatkozásban.


Az is egy lehetőség, hogy túlzottan befelé fordul és/vagy aggodalmaskodik, így a kezdeményezéssel vagy a továbblendüléssel akadhatnak nehézségei.


Az itt leírtakért, azok igazságtartalmáért, még túlzottan csekély asztrológiai ismereteimre hivatkozva, nem tudok felelősséget vállalni.

2018. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekimegy mindenkinek aki a szerelmét bántja vagy el akarja tőle hódítani.A bakok nagyon intenzíven jelen vannak a szerelmi kapcsolataikban,szeretik birtokolni a párjukat.
2018. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. Hasznosak :)
2018. aug. 9. 21:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ivartalanításos tanácsot a videóból nem teljesen értem :D
2018. aug. 9. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, azért ez egy kicsit összetett kérdés. Mik állnak még a bakban, melyik házakat érinti, a többi, ami nem a bakban áll, hol milyen jegyben, milyen házban, milyenek a fényszögek...? A bak jelleg is többféleképpen megnyilatkozhat, attól függően, mely életterületek dominálnak.
2018. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6os válaszoló te mennyire értesz hozzá?
2018. aug. 10. 07:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból kezdtem ezt tanulgatni, meg tapasztalat és megfigyelések.


Tekintsünk most el kicsit a baktól, hadd írjak példát, miért írtam, amit írtam.

Az én családomban van egy skorpiódömping, kapásból a szűk körben 4 skori van egy kupacon, anyai nagyapám, apám, anyám egyik testvére, és én, ezen kívül ismerősi körben még jóval több. Na most a skori jelleg többféleképpen nyilvánul meg bennünk, mind másképp éljük meg a skoriságot, mert mindenkinél más területen jön elő, és a párkapcsolataink is ennek megfelelően eltérők. A többi napjegyűnél sincs ez másképp.

2018. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy az egyik haverom bak és pont olyan mint ahogy az első leírta:D Bár a nővérem lány bakként is ilyen:D

Persze haverként ezzel nincs baj, de egy érzékeny lánynak nem feltétlen jó, bár ragaszkodást ki vált belőle minél jobban leszarom lesz a férfi.

Viszont ismerve szerintem nem is nagyon lehet az ő esetükben szerelemről beszélni. Nem csak megjátsszák, hogy nincsenek olyan mély érzelmeik, hanem tényleg nincsenek és tényleg nagyon sóherek. De legalább következetesek és ésszerűek a legtöbb esetben

2018. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes bak nem is létezik. Legalábbis az "elborítja az agyam a rózsaszín köd és a föld felett lebegek 3 centivel" típusú érzelem nem igazán jellemző rájuk. Ahhoz túl realisták, inkább ésszel döntenek. Általában baráti kapcsolat alakul át szeretetté, de ahhoz is sok idő kell nekik.
2018. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!