Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen férfira, társa vágynak...

Milyen férfira, társa vágynak maguk mellé általában a rák nők? Milyen férfira tetszik nektek? Bőven írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
A válaszokhoz írjátok oda a korotokat !

2018. aug. 9. 22:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan külső és belső tulajdonságokat írjatok melyek miatt azt mondanátok, hogy igen én e mellett a férfi mellett szeretnék lenni.
2018. aug. 9. 23:36
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy vonzó legyek a számára, vonzódjon hozzám e tulajdonságok miatt, amiket majd írni fogtok.
2018. aug. 9. 23:39
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
48%

Az én barátom totálra vonz engem, más nem is. 170 centi magas, szálkás, gyönyörű arca van, lágy mégis férfias. Borostás. Olyan arc formája van, mint Jhonny Depp-nek, csak a szemük más. Az ő szeme nagy, szépen ívelt, gyönyörű szempillákkal. Göndörösen hullámzik a rövid világos haja. Finom bőre van, sosem büdös. Gyönyörű ajka van, szépen mosolyog. Magabiztos, de van, hogy engedi, hogy fölé kerekedjek, élvezem ezeket a "harcokat". Jó a humora, kedves, de megragad, ha rossz kislány voltam. Olyan fiú, hogy ha akar valamit azt eléri nálam.

21/L

2018. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Így kell őket tartani, ha ezeket teljesíted hű társad lesz: [link]
2018. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Kinézetre legyen majdnem tökéletes, különben esélye sincs.

Amúgy meg olyanra, akinek jól tudnak otthon parancsolgatni, aki szavak nélkül kitalálja hogy éppen mire gondolnak és erre mint papucsférj mit is kellene tenniük. És még fontos, hogy elhalmozza őket ajándékokkal, na meg legyen gazdag...

2018. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nektek mi a fontosabb, hogy gyengéd érzelmes legyen akit tudtok kicsit befolyásolni, vagy végletekig magabiztos és kemény kevés érzelemmel, esetleg a kettő keveréke ?
2018. aug. 10. 14:37
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
56%
A pénz engem nem érdekel, lehet szegény is, tök mindegy, ajándékokat nem szeretem, ne halmozzon el ilyenekkel. Amit szeretek ha kíván, ha szexelni akar velem, ha azt akarja, hogy leszopjam. Szeretem ha magabiztos, de ne beképzeld módjával. Legyen kedves is persze. Pl.: simogatva altasson el néha.
2018. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Miss Endzsi


Fiatal vagy, értelmes, nem veted meg a drogokat sem, de magadból indulsz ki ;)

A rák nők szeretik az állandóságot, a nyers erőt ami addig szunnyad, amíg szükség nincs rá. tehát ezzel együtt a türelmet. A stabilitást maguk mellett, amit saját maguk tartanak fent a gondoskodásukkal, így képezve egy egységet. A szex az majdnem annyira másodlagos, mint hogy mennyire tud főzni, vagy villanyt szerelni. A szex egy meglehetősen fontos dolog minden ember életében, sokszor meghatározó, de csak a buták alapoznak erre mert az évtizedek más dolgokat tesznek fontossá és akik ezt nem ismerik fel időben, azok felett menthetetlenül eljár az idő. A bölcs ember erre hamar rádöbben, az intelligens meg csak pislog, hogy elmúlt x éves, és a következő x ugyanolyan érdemtelenül telik el, mint az azt megelőző. Az intelligencia nem oldja fel a butaság bűneit.

2018. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia , én rák vagyok.

Legyen magabiztos,romantikus (kedves) ne bántson meg) éreztesse velem hogy szeret. Legyen férfi aki kimutatja az érzelmeit.

2018. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, írjatok még !
2018. aug. 20. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!