Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfihoz asztrológiaila...

Mérleg férfihoz asztrológiailag mennyire illik a kos nő párkapcsolatban? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem saját tapasztalat, hanem a környezetemben tapasztaltam, de nem igazán. Annak ellenére, hogy egy mérleget nem ismertem aki tipikus mérleg lett volna, pedig rengeteg számomra meghatározó személy az volt. A kos lányok akiket ismertem viszont eléggé tipikus kosok voltak. Bár szerintem ez véletlen. Viszont én sem vagyok tipikus kos, de a kos lányok is elég meghatározóak voltak az életemben. Valahogy velük és a nyilasokkal volt mindig valami kölcsönös vonzalom.
2018. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
álljatok már le ezzel a 5zarral pls
2018. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D-Mano ***** válasza:
52%
Sorold fel nekem, kérlek, egy horoszkópábra legfontosabb elemeit. Utána válaszolok.
2018. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

astrotheme.com

astro-seek.com

iastro.hu

astrogo.net

2018. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!