Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a bika férfi egy...

Milyen a bika férfi egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Katasztrófa.

Csökönyös, makacs, csak neki van igaza, akkor is ha téved. Birtokló, féltékeny. Munkamániás, penzhajhász, a család a második.

2018. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez nagyon valtozo. Eddig 3 bika ferfivel volt kapcsolatom, eg es fold a kulonbseg kozottuk. Ami mind3ban benne van, az az exhibicionizmus. De pl. mind3ban nagyon szerettem hogy borzaszto jo tarsasag voltak, akkor is ha epp sokat beszeltek es akkor is ha epp ok voltak a hallgatosag.

A 3bol 2 egyebkent tenyleg olyan volt, hogy o aztan jobban tudja es a donteset nem lehetett megkerdojelezni... A 3. nem ilyen.

2018. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb, de csak igazi nőknek. Akiknek tarthatjuk az esernyőt, cserébe ők is estélyiben jönnek velünk mindenhová. A pórnép meg nem érdekli a bikát.
2018. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:
100%

Költői kérdés: lehetne-e, hogy egyszer is valaki értelmes kérdést tegyen fel asztrológia témakörben??


Válaszom a kérdésedre: Egyrészt nézd meg a VII. horoszkópházát. Másrészt attól függ kivel él kapcsolatban. (Azaz mi a másik személy képlete.)

2018. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Erről a tehenet kéne kérdezni.
2018. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én bika ffi vagyok. Szerintem félre értitek ezt a saját igazunk bizonygatjuk dolognak. Nem azért csináljuk mert csökönyöseg vagy makacsak lennénk, hanem mert tényleg igazunk van.
2018. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En imadom :) 3 vizontovel volt kapcsim utana jott egy izig verig bika

Amit az egyik valaszado irt tenyleg igazi noknek valo egy igazi bika ffi!

Rak vagyok:) nem tipikus tobb bolygom az oroszlan jegyeben all a VII. hazam skorpioban all..

De hajszolja az elvezeteket es az izleserol tenyleg kornyezete ad valaszt arra megis mennyit ad a jora es a minosegre.

Joszivu, kitarto es imadja a szexet:-) Kisse “hagyomanyos” de egy ido utan enged az uj dolgoknak is ami szamara idegennek hat!

Nagyon turelmes es mindent a leheto legegyszerubben de a legjobban old meg dolgokat!


Szamomra egy negativ HA egyaltalan negativumnak mondhatom az a hatalmas nyugalma es sukettetni tetteti magat ha barmi vita adodik kozottunk!

De ez lehet mar csak azert hathat igy mert az eddigi kapcsolataim rakas szxrok voltak es allandoan az ordibalas ment es a veszekedes ha utkozott a velemenyunk! De o meg sem hajlando beszelni sem es ha mi sem tortent volna. Utana en is elengedem a dolgot szoval lehet ez jo praktika neki hozzam :-)

2018. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!