Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő rák aszcendenssel és...

Eletfejtegeto kérdése:

Kos nő rák aszcendenssel és rák férfi kos aszcendenssel - hozzáértők, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vicces, de sikerült pont így kijönnie. Nagyon az ismeretség elején vagyunk még, kíváncsi vagyok, hogy horoszkóp szerint kinek mi a véleménye erről a párosításról, mert én nem nagyon értek hozzá... Előre is köszi!

2018. szept. 8. 09:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

A kos eltapossa a rákot és még rá is kulázik.

Egyszóval nem jó.


[link]

2018. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mérleg az aszcendensem és a két serpenyőmbe bepakoltalak titeket és azt tapasztaltam ,hogy pont kiegyenlítitek egymást.
2018. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az 51%-os első válaszolónak köszönöm az explicit választ. :)

Én vagyok a Kos. Nagyon határozott vagyok sok mindenben, és ki is mondom a véleményemet. Gyorsan föl tudom húzni az agyamat, ha valami nem tetszik (és aztán ugyanolyan gyorsan el is múlik). Bizony, van olyan is, hogy meggondolatlanságomban úgy beszélek, úgy fogalmazok, hogy azzal megbántok másokat, akaratomon kívül. De ilyenkor azonnal nagyon meg is bánom, és rögtön bocsánatot kérek. Aztán azon pattogok, mit tehetnék, hogy a megbántott felet valahogyan kárpótoljam, és nem is nyugszom, amíg nem találok ki valamit. :)

De hogy elnyomó személyiség lennék… hát azt nem hiszem.

Ha elmesélném, hányszor hagytam magam kihasználni a munkahelyeimen, vagy épp a párkapcsolataimban…

Hányszor volt, hogy már az igényeim nagy részéről lemondtam, mert fontosabb volt, hogy együtt maradjunk, mint hogy én mindent megkapjak…

Hányszor hallottam a barátaimtól, hogy „Ne légy ilyen hülye, lesz, aki rendesen megbecsül!”

… meglepődnél. :D

A másodiknak is köszönöm a választ. Reménykedem ebben… eddig nagyon úgy tűnik, hogy egy hullámhosszon vagyunk – szinte abba se tudjuk hagyni a beszélgetést, és a testi vonzalom is eléggé megvan…

Lehet, inkább úgy kellett volna kiírnom a kérdést, hogy „Mi a véleményetek arról, amikor két ember egymás aszcendense?”

2018. szept. 8. 10:29
 4/13 D-Mano ***** válasza:
100%

1. Ismeretség vagy kapcsolat elején semmi keresni valója nincs ott az asztrológiának. Hagyományos módszerrel: beszélgetéssel, együtt töltött idővel ismerjétek meg egymást. Ne találgass, ne spekulálgass! Ismerd meg, és kész.


2. Az asztrológiát hosszabb távon fennálló és hosszútávúnak ígérkező kapcsolatok esetén ajánlatos alkalmazni. Ott fel lehet fedni a kapcsolat esetleges buktatóit, azok megoldásait és a benne rejlő további, mélyebb lehetőségeket.


3. Az asztrológiát addig is érdemes önismereti és önfejlesztési célra alkalmazni.


4. A napjegy és az aszcendens, amiket a kérdésedben megadtál, szánalmasan kevés adat asztrológiai szempontból. Példának okáért kellene tudni még az összes bolygó és az összes horoszkópházcsúcs jegyhelyzetét szögpercre pontosan.

2018. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4: Köszönöm a válaszodat. Nyilvánvaló, hogy te szakértő vagy, sanszos, hogy részben vagy egészben ebből is élsz.

Ezért az is nyilvánvaló, hogy az én laikus, pusztán tapasztalatokon alapuló véleményem, miszerint nem értek egyet veled, nem fog számítani.

Azért köszönöm még egyszer. :)

2018. szept. 8. 10:37
 6/13 D-Mano ***** válasza:
100%

Tőlem megkaptad a szükséges információt. Innentől kezdve nekem már nem számít, hogy egyet értesz-e vele. Ez már csak neked számít.

És, ha neked ábrándokkal, találgatásokkal teliszőtt, kilúgozott asztrológia kell, akkor lelked rajta. :)

2018. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hú, most aztán nagyon megkaptam. ;)

Tudod, én világéletemben azt tapasztaltam, hogy mindenben az arany középút az egészséges. A horoszkópban is.

Az utolsó bolygóig fényszögeket számolgatni, és minden mikrorészletet kivizsgálni, ÉS mindet figyelembe is venni például egy párválasztásnál… számomra nonszensz, és akkor egy finom szót használtam.

De pusztán a napjegy alapján gondolkodni is kevés. BÁR igazából nem is biztos!

Ha például az előző párkapcsolatom előtt csak elolvastam volna egy-két egyszerű jellemzést a Bakokról, aszcendens meg miegymás nélkül, megkímélhettem volna magam egy masszív szenvedéstől, ami nagy valószínűséggel egy életre nyomot hagyott bennem…

Kár, hogy már csak a kapcsolat közben és utána jutott eszembe elolvasni a jellemzésüket. MINDEN – SZÓ – IGAZ – VOLT, amit olvastam róluk, akárhol. És tényleg borzalmas párosítás a Kos meg a Bak. :)

2018. szept. 8. 11:19
 8/13 D-Mano ***** válasza:

1) Akkor kerülhetted volna el ezt a negatív élményt, ha kellő önismerettel és emberismerettel rendelkezel.


2) Mintha az első válaszomban pont azt írtam volna, hogy a "párválasztáshoz" egyáltalán nem ajánlom az asztrológiát... Kivéve az önismereti és önfejlesztési szempontot, ami pedig segít a megfelelő párválasztásban és a kapcsolat harmónikusabbá tételében.


3) Az asztrológia ALAPJA!!, hogy tudjuk a bolygók és a házcsúcsok szögpercre pontos helyzetét.

Az asztrológiát is túl lehet bonyítani, de az nem itt kezdődik!! Hanem kb. ott, amikor a "másodlagos" állócsillagokat számításba veszed harmadlagos fényszögekkel- na, az túlbonyolítás, túlrészleteezés!

2018. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak a napjegy és az ascendens nem elegendő, hogy bármiféle véleményt mondjunk. Engem csak a kíváncsiságom terelt az asztrológia felé, nem élek belőle, nem is akarok, ha valakinek segítek, azért sem kérek semmit, mert nem azért teszem. Nagyon sokan felszínesen gondolkodnak erről, tévesen, akik támadják és akiket érdekli, egyaránt. Még a napjegy sem mindegy, hogy például melyik házat érinti.

Ismerd meg ezt az embert, úgyis érezni fogod, hogy hova alakultok, és ha nagyon kíváncsi vagy az asztrológiai oldalra, azért ennél alaposabban járj utána, több részletességgel.

Előfordult ám velem is, hogy valakire alaposabban ránéztem, bár nem voltunk párkapcsolatban. Miért? Mert volt valami megmagyarázhatatlan, valami fura, vagy épp mert valami félresiklott, és arra kerestem tippet, hogyan lehetne helyrehozni, merthogy minden ember más, és mindenkinél másképp lehet ezeket is kezelni. Szóval nem baj, ha kíváncsi vagy, de ha már érdekel a téma, ne ragadj le pár részletnél, amik önmagukban semmik.

2018. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Akkor kerülhetted volna el ezt a negatív élményt, ha kellő önismerettel és emberismerettel rendelkezel."


Csak úgy elmondanám, hogy körülbelül 10-12 éve masszívan foglalkozom az önismeret-fejlesztéssel, aminek tudom jól, soha nem lesz vége, mert az ember, míg él, tanul magáról - de azt hiszem, stabilan állíthatom, hogy nagyon is magas szinten vagyok önismeret terén, és már csak azért is állíthatom ezt stabilan, mert sajnos rengetegszer tapasztalom meg, hogy mások nincsenek olyan önismereti szinten, mint én, ezért gyakran szenvedek attól az érzéstől, hogy én mintha jobban ismerném őket, mint ők saját magukat... ugyanis az önismeret-fejlesztés és az embertípusok, emberismeret-fejlesztés kéz a kézben járnak: ha az egyiket fejleszted, akkor a másik is automatikusan fejlődik. Szóval mindenfajta nagyképűség nélkül mondhatom, hogy nekem aztán megvan a jelenlegi életkoromhoz a kellő önismeretem és emberismeretem. MÁS KÉRDÉS, hogy talán néha nem akarok tudomást venni a dolgokról. Ha például a szenvedéseket hozó párkapcsolatomat vesszük alapul: pontosan nagyon jól éreztem már az elején, hogy sok minden nem stimmel. De nem akartam tudomást venni róla. És azért mondtam, hogy jó lett volna, ha már az elején eszembe jut egy puszta leírást elolvasni a Bakokról, meg esetleg még egyet a Kos-Bak párosításról, az jó eséllyel rávett volna, hogy mégse csukjam be a szememet-fülemet, ne próbáljam elhessegetni a vészjeleket, mert valószínűleg később sem lesz máshogy. Később se fog változni a Bakom, és én se tudok később se lemondani az alapvető igényeimről.


Én azt gondolom, és kérlek, ne sértésnek vedd ezt, de talán éppen te nem rendelkezel kellő önismerettel és emberismerettel - mert aki egy ilyen mondatot, mint a fentebb idézet, csak így "benyög" egy számára teljesen ismeretlen embernek, AZAZ egy alaptalan ÍTÉLETET hoz róla, nevezetesen, hogy "hát basszus, neked nincs kellő ön-és emberismereted", na éppen az az az ember, akinek előbb talán még tanulgatnia kéne gyors diagnózisok helyett...


A többihez, amit írtál, már nem fűznék hozzá semmit, te így gondolod, én úgy, nem is érdekel tulképpen. A kérdésem továbbra is az, amit kiírtam, szívesen fogadok egyéb véleményeket arról, milyen lehet, ha két ember egymás aszcendense. Szerintem érdekes szitu... :)

2018. szept. 10. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!