Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki abban hisz, hogy az a horoszkópja amelyik hónapban fogantatott?

Figyelt kérdés
Az én esetemben a születési horoszkópom szűz de a fogantatási pedig bak, és szerintem a jellemzésem alapján jobban illik rám a bak.

2018. szept. 10. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, mint mindenki olyanról, aki a teljes horoszkópnak csak egyetlen elemét ragadja ki, ami édeskevés. Olyan, mint hogyha húslevest akarnál főzni úgy, hogy csak sót vettél hozzá.
2018. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a "horoszkópja", hanem a Nap ott kelt fel abban a hónapban a születésekor- a horoszkóp egy sok szempontot, bolygóállást figyelembe vevő készítmény. A fogantatásnak meg meglehetősen bizonytalan az ideje, ezért nem szoktak olyat készíteni. Ha te úgy érzed, hogy a "bak" jobban illik rád, akkor az biztos úgy is van. És még az is lehet, hogy az ascendensed ( ez a születés órája-perce szerinti érték) Bak.
2018. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. A horoszkóp teljesen összetettebb ennél. Aki nem hisz benne az valószínűleg még csak a blikk hátoldalán olvasta a "horoszkópját". Egy ember születési ábrája szép képet adhat a személyiségéről. Árnyaltabban : a horoszkóp áll az aszcendensedből- a Hold és Napjegyedből- illetve az összes többi bolygó helyzetéből- ezel melyik jegyben és házban állnak,milyen fényszögkapcsolatok vannak köztük. Simán előfordulhat- hogy erős bak èrdekeltséged van- esetleg bolygók állnak a jegyben- vagy maga az aszcendensed az. Pl nekem a napjegyem nyilas- de 4 bolygó áll a bakban- köztük a Hold is (tudom az nem bolygó-égitest 😁) a Hold inkább az érzelmi világunkat fejezi ki- én se éreztem magam túl nyilasosnak- dacára annak,hogy szinte csak ebben a kèt jegyben állnak bolygóim. Másfelöl a szűz és a bak jellemvonásai szerintem nagyon hasonlóak. Ha érdekel keress rá- pontos születési időpont alapján.
2018. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik csak jó. Ha egyik sem, akkor a kínai. Aki keres, talál.
2018. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én abban hiszek, hogy a fogantatás meghatározó. De nem a csillagok állása miatt. Az ember éves ciklusa és a hőmérséklet miatt. Nem mondom, hogy ez annyira sokat befolyásol, de befolyásolhat és kis százalékban jellemzőbb egy-két tulajdonság. A horoszkópok meg szerintem ennek a végeredményét húzták rá születéskor egy-egy csillagállásra
2018. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akkor számoljuk úgy is hogy

(Válaszd amelyik neked illik)

1. A lélek 4 hónapos magzati korban "beszáll a testbe"

2. A tudat 4 hónapos kor körül alakul ki.

Ezekről van tanulmány.

2019. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!