Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszecendens kiderítése a...

Aszecendens kiderítése a születési óra és perc hiányában lehetséges máshogyan?

Figyelt kérdés

Mérleg vagyok, viszont a nap/hó/év-en kívül nem tudom a születési időmet. (semmilyen születési dokumentumomban nem szerepel családi körülmények miatt. nincs kitől megkérdezzem.)

kérdésem az lenne, hogy ennek hiányában lehetséges volna kideríteni az aszcendensemet?


köszönöm a választ előre is


(idióták is írhatnak, nem reagálok rá)



2018. szept. 28. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Mérleg vagyok és csak annyit tudok, hogy reggel.

Ahol születtél kórházban Elvileg megvannak a papírok, amin szerepelnie kell a pontos időnek. De hallottam már olyat, hogy hasraütésre írják be, hogy mikor születtél.

2018. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

megvan minden papír, levéltárban is néztünk már utána, és nem szerepel sajnos időpont egyiken sem. :(

nagyon érdekelne minden lehetséges alternatíva :/ én sajnos még a napszakot sem tudom.

2018. szept. 28. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az aszcendens annak az állatövi jegynek felel meg, amelyik a születésünk pillanatában éppen felkelt a horizonton. Ugyanis a Föld forgása következtében a tizenkét állatövi jegy egy nap alatt „végigjárja” az égboltot. De csak az lehet az aszcendensünk, amelyik a világrajövetelünkkor az égbolt peremén tartózkodott.
2018. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D-Mano ***** válasza:
90%

Kérdezz rá egy asztrológusnál, hogy be tudja-e állítani az aszcendensedet ilyen körülmények mellett.


Általában szokták kérni, hogy legalább a napszakot tudd hozzá, de ez nem biztos, hogy elengedhetetlen.


Ami biztos kelleni fog: legalább 7 (a te esetedben ennél valószínűleg több) olyan életesemény,ami nagyon jelentős fordulatot hozott. Pl.nagyobb betegségek, műtétek, komolyabb balesetek, szerettek halála, gyermek születése, költözés, munkahelyváltás, komoly kapcsolat, házasság, válás. Minél több ilyen van, és minél pontosabban meg tudod adni az időpontjukat, annál valószínűbb a siker.


Arra rákérdezni e-mail-ben, hogy képes-e erre az aszcendens-beállításra, az még nem kerül semmibe. Magának a beállíttatásnak viszont valószínűleg már lesz ára.

2018. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a jelentős eseményeknek nekem kell jelentősnek lenniük, vagy mások szemszögéből kell, hogy azok legyenek? (ez fontos, mert bár költöztem, szakítottam csúnyán és szépen, számomra már semmi ilyesmi nem bír jelentőséggel :D)

lehet oltani a hülye kérdésért, de sajnos komolyan kérdezem :D

2018. szept. 28. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha valami csalónak fizetsz egy rakat pénzt, ajkir biztos bekamuzik neked valamit. Inkább hagyd ezt a hülyeséget és menj dolgozni.
2018. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D-Mano ***** válasza:
74%

Hát, az gond, ha neked már semmi nem bír jelentőséggel. Ezzel azért próbálj kezdeni valamit. Mármint neked gond, nem másoknak.


Akkor azokat az életeseményeket listázd ki, amelyeknek elvileg jelentősnek kellene lenniük egy ember számára. De egyébként azok az események, amiket felsoroltam, azért többségében egyértelműen jelentősek. Talán a kapcsolataid, szakításaid azok, amiknél neked kell súlyoznod, hogy mennyire jelentősek.

2018. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat, kedves Utolsó!
2018. szept. 28. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfelelő önismerettel te is kinyomozhatod,pl: kizárásos alapon:


[link]


Melyik áll hozzád a legközelebb karmában,valamint a jegyek külső megjelenését is olvasgasd el,biztosan segít..az asc a külsőről és a társadalmi életre adott reakciókról is szól..

2018. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 D-Mano ***** válasza:

szepo.com +1 👍


Az aszcendens a (kül)világban való megnyilvánulásodról, a (kül)világban való térnyerésedről (a külvilággal való konfliktusaidról) szól. A létezésed kihatását jelenti az egész létezésre, de legalábbis a környezetedre. Bármit és bárhogyan tegyél is, az az Aszcendensednek -és annak az I. Ház által kibővített tartalmának- megfelelő következményekhez, eredményekhez vezet majd.


Azért nevezik sokan az Aszcendenst a "felnőttkori jegynek"- mert csak felnőttként fogod megérteni a tetteid következményeit, a tetteid/ létezésed kihatását a környezetedre. És ezekből a kihatásokból tudsz majd visszakövetkeztetni a te saját létezésed értelmére.


(Amíg a Nap-jegy a tudatod által -könnyedén- érzékelt személyiségedet mutatja. Ha pedig nehezen fényszögelt a Napod, akkor, a fényszögelő hatásoknak megfelelően érzékeled saját magadat, a személyiségedet.)

2018. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!