Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfi és skorpió nő...

Bika férfi és skorpió nő kapcsolatról milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
Kíméljen, aki nem hisz benne legyen kedves :)
2018. szept. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A napjegy még mindig kevés. :-)

Amúgy saját eddigi tapasztalataim alapján nekem nem jött össze ilyen kapcsolat. Skori napjegyű nő vagyok, ismerkedtem Bika napjegyű férfiakkal, nem lett kapcsolat.

2018. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan szemben vannak egymással a körön. A Bika valószínűleg eltapossa (hosszú távon) a Skorpiót.


Szexus:

a Bikához inkább illik a "normális" szexualitás, a Skorpióhoz inkább a "perverzebb", emiatt sem biztos, hogy összeférnek.


A Bika életörömre és a földre irányul, a Skorpiónak viszont mindene a dráma. :)

2018. okt. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fonokasszonyom skorpio es bika ferjetol valt el 30 ev utan. Mindenuk meg volt, megis azt mindta h a bika tul foldhoz ragadt konok teljesen maskeppel at dolgokat fold jegy reven mint a skorpio.

En ugyan rak vagyok a bartom bika, van benne valami amit mondott a bika jegyrol raadasul nala a hold jegye is az mig az enyem oroszlan! Joval porgosebb es turelmetlenebb vagyok, kozvetlenebb.. :) Szeretem a nyugalmat ami korulveszi viszont neha mar mar direkt ki kell porolnom a dolgokat egy ket napos vitahoz hogy felrazzam az allo vizet:)

Viszont miota vele vagyok szinten nekem is mindenrm megvan, barmiben szamithattam ra szavak nelkul is... a szex meg nagyon fincsi vele:)))

2018. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bikák "egyszerűek", és alapból jóindulatúak. Kielégíti és boldoggá teszi őket a nyugodt otthoni légkör, egy gondoskodó társ, aki ráadasul még finomakat is főz. A skorpió túl indulatos és drámás egy bikához.
2018. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!