Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Bak lány és egy Ikrek fiú...

Egy Bak lány és egy Ikrek fiú között mennyire működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eddig minden jó, viszont felmerült bennem a kérdés miután mindenhol azt olvastam, hogy a legnagyobb ellentétek,

2018. szept. 30. 08:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Teljesen felesleges a kérdésed, mert nem ettől függ. Ha megvan a kémia, mi a probléma?
2018. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A félelem, hogy hamar elmúlik.
2018. szept. 30. 08:36
 3/11 anonim válasza:
76%

Annyira unom már ezt a horoszhókuszpókozást...

Ki a tökömet érdekli a csillagjegyetek? Menj az ezo témába ha ilyen érdekel. A való életben semmit nem számít.

2018. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekességként írom: az egyik legjobb barátnőm volt, később pedig egy fiú, de velük szórakoztam és veszekedtem a legjobban. :D
2018. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én komolyan sajnállak, amiért képes vagy hinni ebben. Ez olyan, mintha azért nem lenne esélyed egy fiúnál, mert neki a kék a kedvenc színe, neked meg a lila. Semmi jelentősége, ezzel csak a saját dolgodat nehezíted meg. A horoszkóp csak azért jó, mert lehet mire fogni, ha nem jön össze a kiszemelt személlyel egy kapcsolat, de amúgy meg egy hasznavehetetlen hülyeség.
2018. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van végül is, köszönöm szépen!
2018. szept. 30. 10:15
 7/11 anonim válasza:
Mégha ellentétek is... Az ellentétek vonzzák egymást!
2018. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vonzzák, de hosszú távon nem lehet elviselni.
2018. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Inkább vilagosulj mar elobb ba.szki, latszik hogy estimeseket olvasol
2018. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ezen fog mulni ne aggodj


De, ismertem ilyen parost katasztrofais vege lett:) (rendorsegi ugy, csaj kikeszult o volt a bak)

2018. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!