Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más is van úgy, hogy nem tud...

Más is van úgy, hogy nem tud azonosulni a napjegyével?

Figyelt kérdés

Az enyém oroszlán, és már évek óta aki meghallja, mind elneveti magát, hogy az biztos nem lehetek, nem jellemző rám. Tudom, hogy az asztronómia nem egy véresen komoly témakör, de hát ez sem egy véresen komoly kérdés :)

A holdjegyem Mérleg, az aszcendensem Skorpió, ezekkel már jobban egyet tudok érteni. Talán ezek jobban elnyomják? Vagy hogyis van ez?


2018. szept. 30. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
A skorpió megcsípte az oroszlánt, attól lehet.
2018. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
én csak félig-meddig tudok vele azonosulni néha ,de általában semennyire....nekem nyilas a napjegyem,de sokkal jobban illenek rám a halak jellemzői.Egyik testvérem szerint is halak vagyok igazából xD(nekem is skorpió az aszcendensem,a Holdam bika)
2018. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindig a napjegy dominál, de ha csinálsz egy részletes elemzést, akkor meglátod. Vannak ingyenes kalkulátorok is. Pl. az astro-seek.com elég részletes.
2018. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos tudnék azonosulni, de nem tudom melyik az.

Most boldogtalan vagyok.

2018. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, most mi nem volt válasz a kérdésre a lepontozott válaszokban?

Kérdező, menj fel erre az oldalra, igaz, magyarázó szöveg nincs, de a legtöbb dolognak utána tudsz olvasni.

www.astrogo.net

2018. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

"Tudom, hogy az asztronómia nem egy véresen komoly témakör"


Az asztronomia komoly tudomány. Az asztrológia a tévtan.

2018. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én is oroszlán vagyok... de soha senki nem találta el. Azt mondják nincs bennem semmi oroszlányos. Visszahúzodó vagyok. Depresszióra hajlamos. Sokszor elemzem magam. Nincs bennem semmi határozottság. Csak várom hogy leteljen az életem és meghaljak végre.
2018. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso,nem azert mert 07.21 tajan szulettel,azaz kozel a Rak jegyhez.Ra jellemzobb ez inkabb
2018. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Augusztus kellős közepén születtem...
2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!