Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik aszcendens?

Melyik aszcendens?

Figyelt kérdés

Külső megjelenése a sötét haj, barna szem és a szemüveg (vezetéshez).

Napjegy a rák, ha ez számít valami és férfiről van szó :)



2018. okt. 2. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A jegyek külső jellemzőinek utána tudsz keresni. Sötét haj és szemszín marsi vagy szaturnuszi típus lehet, tehát Bak, Skorpió, esetleg Kos. (De mi kezdesz ezzel az infóval mondjuk Ázsiában?) Az a biztos, ha megkérdezed, pontosam mikor és hol született.
2018. okt. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nagyon megerősítettél abban a sejtésemben, hogy skorpió "van benne".Megint egy újabb skorpió férfi. :)


Nekem bak a napjegyem, rák az aszcendensem. Nagyon megtalálnak a skorpió férfiak az utóbbi időben, bármennyire is nem szeretném.

2018. okt. 7. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem a Holdam Rák, engem is mindig megtaláltak a Skorpiók.
2018. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit tudsz velük kezdeni? Mert én próbáltam már segíteni.:D Beleestem az előzőbe, mint tyúk a gödörbe, kijózanodtam, szakítottam vele, iszonyatosan viharos volt az egész, de mindez csak elméletben heheheheeeee, mert az ő szűz aszcendensének teljesen megfelelt a levelezés. De közben meg iszonyat féltékeny volt, ne beszéljek senkivel, ne menjek sehova, de ne is találkozzunk, üljek egész nap a gép előtt és várjam, h ő mikor méltóztat írni nekem. MIVAN???
2018. okt. 7. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Kerültem velük a tartós párkapcsolat lehetőségét, próbáltam nem szerelmes lenni.

Az a helyzet, hogy emberileg kedvelem a Skorpiókat, még ha néha falra is mászom egyes hülyeségüktől, pl. a féltékenykedés és a bosszúforralás. (Ikrek Napom van, Vízöntő aszcendenssel) Szexuálisan erősen vonzanak, de párkapcsolatban nem illünk egymáshoz. Volt egy lazább kapcsolatom eggyel, amikor éreztem, hogy ebből szerelem lesz, inkább nem találkoztam vele többet.

2018. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Háááát, itt is az a poén, hogy utólag jöttem rá, hogy bejövök neki :D

Először, amikor a barátnőm elvitt hozzá kb mintha ott se lettem volna-üzletről volt szó, mi kettőnk között.Utána csak mi találkoztunk ketten és akkor.Mondjuk nekem mindig azt mondják, h "úgy nézek" arra, aki nekem tetszik. Nem tudom. De akkor láttam először szemüvegben. Iszonyat jól nézett ki. És szerintem rá se mertem nézni :D

2018. okt. 7. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi a terved vele? Honnan gondolod, hogy nem jönnétek ki jól? Hátha mégis.
2018. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi a tervem vele?

Megeszem reggelire vagy vacsorára ő engem :D

2018. okt. 8. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:

:D


Akkor hajrá, kapd el, hátha nem is olyan veszettül skorpiós. :)

2018. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!