Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegy milyen az agyban?

Bika jegy milyen az agyban?

Figyelt kérdés

Nem csak napjegyrengondolok ha valakinek volt tapasztalata Mars vagy venuszban levo bika jegyuvel, esetleg VII. Hazban jelen levo bikaval.... de ez mar nagyon csak az extra:)


Semmirevaloak kimeljenek mas kategoriaban fejtsek ki a velemenyuket, es nem nem ezen fog dolni semmi sem puszta kivancsisag ugyanis jelenleg egy bika napjegyuvel vagyok kapcsolatban....;)

Es kivancsi vagyok hogy reszleteibe egyezik e a roluk alkotott kep..:-)


2018. okt. 3. 22:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
28%

Barátom Bika, én Szűz vagyok.

Elmondása szerint először félénk volt, de én nem vettem észre. Szenvedélyes, érzelmes és nyitott.

2018. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Előző vagyok.. Te milyen jegyű vagy? :)
2018. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Agyban erősek.
2018. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

"jelenleg egy bika napjegyuvel vagyok kapcsolatban....;)"

Vele fekszel és vele kelsz, mégis tőlünk kérded, milyen az ágyban?

2018. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Tapasztalat: nagyon elözekeny es gyenged, ha kell!
2018. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Latom halmozottan elnek fogyatekkal egyes ide irkalo emberek, az utolso kedves valaszadorol nem is beszelve aki maganol indul ki ugyanis egy olyan kategoriaba jott osztani azt a keves eszet is amit kapott ami nem erdekli es irkalja meg eroszakolja ra masra az o velemenyet. En nem mondom meg neked hogy fujd ki az orrod te se mondd meg nekem mi erdekeljen, hulyegyerek. Ja es ha mar Ezo kategoria elmaradhatatlan az hogy Legyen Neked a tovabbiakban szerencses! :)


#3as en rak napjegyu vagyok :-)

2018. okt. 4. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:
En az 5-öst irtam, nem ertem, azon miert akadtal ki, te kerdezted, hogy milyen az agyban, mivel nekem a parom bika, en öszinten leirtam...
2018. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most igy atnezve a hozzaszolasokat, szerintem elcsusztal egy sorral es ugy ertekeltel minket... Azt osztottad ki, aki nem erdemli meg es annak irtal pozitivat, aki leszolt...
2018. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Súlyos. Akinek Bika jegy van az agyában, annak reménytelen a helyzete.
2018. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bika. Kezdetben visszafogott, csak nagyfokú bizalom esetén bontakozik ki. De akkor nagy ott van a szeren: érzéki, ínyenc, a szex nem csak az aktusról szól, hanem illatokról, ízekről, kényeztetésről, mindenféle földi élvezetről, amit csak el lehet képzelni. Mielőtt valaki megkövezne, bika vagyok.
2018. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!