Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szetintetek milyen lehet...

Szetintetek milyen lehet személyiségre egy szűz, bak aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, elképzelések.

2018. okt. 8. 19:47
 1/7 anonim válasza:
15%

Annyira földhöz ragadt , mint egy több napos rágó. Ezt megkombinálva hihetetlen pénzéhséggel, anyagiaskodással ami kuporgatással társul. Számító, és nagyon durván antiszoc. Nem lehet benne megbízni, mert hihetetlenül lusta, és képes nem felvenni a telefont , hiába van megbeszélt fix dolog. Ha van is barátja, azt kihasználja, mert csak akkor veszi elő , hogyha NEKI szüksége van rá. Hihetetlen állatimádó, ami egy pozitívumnak is tekinthető. Nagyon önző, hisz dupla föld jegy.

Sorolhatnám mennyire elviselhetetlenek a bikával együtt..😅💁🏽‍♀️

2018. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes... Ehhez hasonló dolgokat olvadtam róluk, de gondoltam megkérdezem itt is, tapasztalatokból lehet kiszűrök valami újat. Ez a csillagjegyem, de nem igazán illik rám ezek alapján. Nem érzem magam annyira földhözragadtnak. Sőt, az ellentétje 😌 elég álmodozó, elmerengő tílud vagyok. Nem szeretek felelősséget vállalni (ami igaz) a lustaságom miatt, de ha valamit megígérek azt megcsinálom. A telefont nem a lustaság miatt, hanem az introvertáltságom miatt nem veszem fel, ez lehet gyerekesen hangzik, de csak 15 vagyok és ezért a pénz ügyekkel nem igazán tudok mit kezdeni amit írsz/írnak. Az állatokat valóban szeretem. ☺ önzőnek és barát kihasználónak... Hát. Mivel nincs olyan személy akit igazán közel engedtem volna magamhoz ezért volt az életemven pár nem "igazi" barát
2018. okt. 8. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem kihasználásból, csak hozzácsapódtam egy társasághoz.

Sokszor szociálisabbnak és viccesnek tűnök.

2018. okt. 8. 21:34
 4/7 A kérdező kommentje:
*típus
2018. okt. 8. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg rendmániám sincs 😂 szóval... Lehet hazudtak nekem a születési dátumomról 😂
2018. okt. 8. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
:D Szerintem ezek a jellegek mindig valamilyen formában kompenzálva vannak,pl. a fiam ugyan mégcsak 21,de szűz bak asckal tele van a születési évszáma 9-esekkel,ami az "isteni gyermek" szimbóluma így rengeteget foglalkozik szellemi dolgokkal,még a favos időtöltései is mind szellemi tevékenységek...amellett már általános suliban azon aggódott,hogy később miből fog megélni,iszonyat komoly és két lábbal áll a földön,viszont érzelmileg száraz és az átlagnál merevebb a gondolkodása...Valóban nem egy társaslény,de van humora és mindenben lehet rá számítani,nagyon empatikus de befelé forduló,zárkózott is...a pénzt viszont jól kezeli és csak távolról szereti az állatokat.. :)
2018. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, szűz napjegyű vagyok, ha minden igaz, bak aszcendenssel.

Bár hozzáteszem, nem hiszek abban, hogy ilyen erősen meghatározná a személyiséget, hiszen az folyamatosan változik, alakul.


Abból, amit az első írt, rám csak az "állatimádás" (bár kórosnak nem nevezném), és a bizonyos szintű antiszociális hozzáállás illik rám. Antiszoc addig a szintig, hogy a saját ritmusomra élek, az alapvető normákat és illemet leszámítva nem érdekelnek a társadalmi elvárások és minták. Az sem nagyon, hogy más emberekkel mi van, leszámítva persze a közeli rokonaimat, ismerőseimet.


Földhözragadtnak nem nevezném magamat, mert nagyon foglalkoztatnak a metafizikai és filozófiai elméletek, de a kissé magasabb szintűek, mint a napjegy-holdjegy alapú kategorizálás. Az anyagiak csak addig a szintig, hogy ne kelljen megszakadni a pénzkeresésben, nem vágyom arra, hogy luxusban, fényűzésben éljek, és sok mindent birtokoljak.


A szexuális életem már inkább földhözragadtabb, nem párosul furcsa perverziókkal, szerepjátékkal és a kámaszutra kézikönyvével. A páromhoz ragaszkodom, vele nagyon jó testi-lelki kapcsolatot ápolok.


Szeretem a titokzatosságot, nem kötöm mások orrára, hogy mikor mit csinálok, mert tartok attól, hogy számomra nemkívánatos személyek (legyenek azok bűnözők vagy maga az állam) visszaél az információval. Ezért sem használom a közösségi médiát, másfelől igényem sincs rá. A személyes adataim védelme és a privátszférám kiemelt védelmet élvez.


Röviden ennyi, ami publikus.

2018. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!