Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az hogy indító még kristály...

Mi az hogy indító még kristály gyermekek?

Figyelt kérdés
Valamikor sokat olvastam a témában, de úgy gondoltam badarság. Valamiért most újra feljött nálam ez a téma... De mit is jelent pontosan? Ha tényleg létezik akkor hogyan lehet felismerni kell e valamit tenni stb...

2018. okt. 11. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem indító hanem indigó.
2018. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha a keresőbe beírod indigó gyerekek, illetve kristály gyerekek, mindent kiad.
2018. okt. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Indító😂😂😂


Bocs ezen besírtam.


Ők nagyon is léteznek,csak az ember nem veszi észre őket könnyen a való életben.Vagy másnak tulajdonítja a jellemző jegyeiket, képességeiket.

2018. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19%
Sok ostoba ezoterikus badarság létezik, de az összes közül ez a legkárosabb, legveszélyesebb, amikor ártatlan gyerekek fejébe beszélnek bele mindenféle marhaságot és teszik tönkre az önképét tökéletesen, mindezt azért, hogy a saját sikertelenségüket a szerencsétlen gyerekükön próbálják kompenzálni...
2018. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Az új generációs gyerekeket sorolják ezekbe a kategoriákba

1970-80-90től vannak indigók

És 2000 felett a kristály gyerekek

Nem mindenki indigó vagy kristály aki ebbe a kategoriába tartozik

Különleges ismertető jegyeik vannak, ami alapján be lehet őket kategorizálni ha nagyon akarjuk :) viselkedésük, hozzáállásuk a világhoz és a társadalomhoz teljesen más

Most a legujabbak a szivárvány gyererek 2012től :)

Azért nevezik őket igy, mert aki lát, pont ilyen szinű aurájuk van ezeknek a gyerekeknek, mint amilyen a nevük! :)

2018. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 User-Agent ***** válasza:
13%
Nem indító, autista!
2018. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Indító? Kell neki egy féldeci reggel ovi előtt. Vagy vasutas gyerek. Már eleve indóházban született.
2018. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Autocorrect... Elolvashattam volna még1x mielőtt kiraktam jah mikor néztem a kérdéseim nem találtam meg mert az elején valami indító volt és gyorsan átugrottam ez biztos nem az nos kb ennyire volt szándékos...
2018. okt. 12. 01:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt ha valaki lát, mert ebben aztán végképp nem tudok hinni. Mert, hiába lát ha én nem szóval akár én is mondhatnám hogy látok
2018. okt. 12. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!