Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem tudok másképp...

Miért nem tudok másképp érezni iránta?

Figyelt kérdés
Megismertem év elején valakit közös tevékenységek révén, és nem tudom nem szeretni, nem tudok semlegesen érezni iránta, nem tudom utálni. Jelenleg nincs mód arra, hogy több legyen köztünk, én nem is erőltetem, neki van most valakije (tavaly valaki más volt). De ha látom is, hogy most épp jól megvan azzal, akivel most van, akkor sem tudok másképp érezni. Mint hogyha valami kötne hozzá. Nem gátol ez az érzés a mindennapokban, élem a saját életem, végzem a munkám, elmegyek mindenhova, ahova akarok és belefér az időmbe és a pénzembe.
2018. okt. 17. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Mert megszeretted:) Van ilyen, nem ritka dolog.
2018. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Utálnom kéne, féltékenynek lenni, idegeskedni, étvágytalannak lenni, amiért mással van, sírni otthon a párnámba temetkezve, tombolni, korábban ez volt, ha valaki iránt többet éreztem és nem lehetett több, nála nincs, vagy ha épp össze is szorul a szívem, az sem tart sokáig, egyszerűen csak azt érzem, hogy szeretem, és jobban érzem magam, hogy ismerem.


De nem tudom, lehet-e ennek jövője, mi köthet hozzá ilyen erősen, hol találom a magyarázatot, a családomhoz és a barátaimhoz sem kötődök ennyire.

2018. okt. 17. 13:05
 3/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,de ez miert asutrologiai tema?
2018. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert logikus értelme nincs ennek a helyzetnek.
2018. okt. 17. 13:49
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
4 Nem kell mindenben értelmet keresni..
2018. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha a helyzetemben lennél, akarnád érteni. Engem más kategóriában megköveznének, amiért olyat szeretek, aki jelenleg foglalt, függetlenül attól, hogy valójában mennyi a szakítás és a válás...


Van egy Sherlock Holmes idézet: "Ha kizártál minden lehetségest, bármennyire valószínűtlen, ami maradt az az igazság."


Szóval azért ide tettem, mert érdekelne ez a vonatkozása a dolognak, ebben a tekintetben is meg akarom vizsgálni, milyen jelzések, helyzetek, kapcsolódások utalhatnak ilyenre.


A nem ezo vonatkozás alapján tovább kéne lépnem, mást keresni, de nem tudok, őt sem kerestem, csak jött, és így alakult, nem is akartam szerelemmel foglalkozni abban az időszakban, mert más volt a fontos. És nem tudok szabadulni az érzéstől, mint a légy a légypapírról.

2018. okt. 17. 16:12
 7/24 anonim ***** válasza:

Hat igen a tudás vágyat azt megértem de ezt sajnos nem egyszerűen elképzelhetetlen amit le írtál hogy nem csinálod na azt én 9x jobban csinálnám :D


De ha tényleg ezt érzed hogy csak szeretni és szeretni tudod bármit is csinál bárhogy viselkedik veled az lehet elme betegség (valami nem jol mukodik az agyban) vagy nem tom valami teljesen új és ismeretlen érzés amit én nem tudok értelmezni/felfogni


minden esetre próbálj meg közelebb kerülni hozzá bokolgas neki vagy keltsd fel a figyelmét (attol függ melyik nemhez tartozol és identitáshoz...) keres vele közös témát vagy hobbit bármit ha tényleg ennyire [kell/szükséged van rá/akarod/vágysz rá] akkor meg kell tenned mindent

2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Bántani nem bánt. :-D

De más sem bántott, aki vonzott, és nem lehetett. De más ez az érzés, nekem is új. Azért fura, azért keresem a miértet. Köszi a választ.

2018. okt. 17. 19:40
 9/24 anonim ***** válasza:
Esetleg tudod hogy úgysem lesz a tiéd és bele törődtél ezért nem érzel fájdalmat birtoklási vágyat?! :€
2018. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De akkor tovább kéne tudni lépnem, más felé, nem?
2018. okt. 18. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!