Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet jól megélni az...

Hogyan lehet jól megélni az 1. házban, Ikrek jegyben álló Chiron hatását?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 07:04
 1/7 D-Mano ***** válasza:
0%

Felülről az 5. bejegyzéssel kezdődően olvass el mindent egészen az oldal aljáig.


[link]

2018. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem ez nem segített. A Chiront ráadásul nem szerencsét hozónak ismerem, hanem pont nehezítőnek. És nálam stimmel is, semmi más nem jelzi azt, amit a Chiron helyzete igen, és ráadásul meg is éltem/élek. Ha a Chiront kiveszem, sok dologra nincs magyarázat, amire pont ez ad magyarázatot.
2018. okt. 20. 14:00
 3/7 D-Mano ***** válasza:

Biztos nem jelzi más?

Nekem pl. van egy bezárt Mérlegem a VII. Házban és egy 12. Házas Vénuszom. Az nálam kb. ugyanazt jelzi, mint a VII. Házas Szűzbeli Chiron-om jelezne.


Nincs zűr a Chiron-t leszámítva sem az Aszcendensed fényszögeivel, sem az Aszcendensed urával, sem az I. Házaddal, sem a Kos jeggyel, sem a Marssal vagy a poláris párjával a Mérleggel, VII. Házzal vagy a Deszcendens urával??


Leszálló Holdcsomópont, Lilith sincs ott? Esetleg nem születtél a kínai horoszkóp szerint a Kutya évében?

(A Kutya évei: 1946. 1958. 1970. 1982. 1994. 2006.)

(A Kutya évében való születés Kos karmát jelez sok esetben.)

2018. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Tigris vagyok. Érdekelne ez milyen befolyást jelent.
2018. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi olyan, ami 1. ház vonatkozású.
2018. okt. 21. 10:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a Kutya évében születtem.
2018. okt. 21. 10:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A Lilith és a leszálló holdcsomópont máshol van.
2018. okt. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!