Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezo tekintetben mennyire...

Ezo tekintetben mennyire lehet tartós egyik vagy másik párkapcsolat az adott kapcsolódások tekintetében? (Tekintsünk el attól, hogy ki hisz vagy nem hisz a témában, csak kíváncsi vagyok. )

Figyelt kérdés

Mindkét páros esetén az első elem a férfié, a második elem a nőé. Vannak egyebek is, ezeket gondoltam érdekesnek párkapcsolat tekintetében.


1. kapcsolat:

Nap (Bak) - Nap (Bika) trigon (5,38 fok eltérés)

Nap (Bak) - Jupiter (Halak) szextil (7,95 fok eltérés)

Hold (Skorpió) - Hold (Ikrek) quincunx (3,35 fok eltérés)

Hold (Skorpió) - Jupiter (Halak) trigon (6,02 fok eltérés)

Nap (Bak) - Hold (Ikrek) nincs fényszög

Hold (Skorpió) - Nap (Bika) nincs fényszög

Vénusz (Halak) - Hold (Ikrek) kvadrát (4,21 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Vénusz (Ikrek) kvadrát (4,86 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Jupiter (Halak) együttállás (5,16 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Szaturnusz (Nyilas) kvadrát (4,21 fok eltérés)

Mars (Halak) - Vénusz (Ikrek) kvadrát (0,77 fok eltérés)

Jupiter (Bak) - Nap (Bika) trigon (5,16 fok eltérés)

Szaturnusz (Skorpió) - Nap (Bika) szembenállás (6,36 fok eltérés)

Uránusz (Nyilas) - Jupiter (Halak) kvadrát (0,91 fok eltérés)

Ascendens (Bak) - Ascendens (Mérleg) kvadrát (3,1 fok eltérés)


összes Jupiter kapcsolódás:

férfi Jupiter esetén: 1 (trigon)

nő Jupiter esetén: 6 (szextil: 1, trigon: 1, együttállás: 2, kvadrát: 1, quincunx: 1)



2. kapcsolat:

Nap (Bak) - Nap (Skorpió) nincs fényszög

Nap (Bak) - Ascendens (Bika) trigon (2,86 fok eltérés)

Nap (Bak) - Hold (Bika) nincs fényszög

Nap (Bak) - Szaturnusz (Skorpió) szextil (6,36 fok eltérés)

Hold (Skorpió) - Nap (Skorpió) együttállás (4,39 fok eltérés)

Hold (Skorpió) - Hold (Bika) szembenállás (7,59 fok eltérés)

Hold (Skorpió) - Jupiter (Bak) szextil (1,04 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Nap (Skorpió) trigon (3,53 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Jupiter (Bak) szextil (1,09 fok eltérés)

Vénusz (Halak) - Vénusz (Nyilas) nincs fényszög

Jupiter (Bak) - Ascendens (Bika) trigon (3,08 fok eltérés)

Ascendens (Bak) - Nap (Skorpió) szextil (7,63 fok eltérés)

Ascendens (Bak) - Hold (Bika) trigon (4,35 fok eltérés)

Ascendens (Bak) - Jupiter (Bak) együttállás (2,2 fok eltérés)

Felszálló holdcsomópont (Bika) - Felszálló holdcsomópont (Bika) együttállás (1,73 fok eltérés)

Felszálló holdcsomópont (Bika) - Ascendens (Bika) együttállás (2,17 fok eltérés)


összes Jupiter kapcsolódás

férfi Jupiter esetén: 5 (együttállás: 2, trigon: 2, kvadrát: 1)

nő Jupiter esetén: 7 (szextil: 5, együttállás: 2)


2018. okt. 24. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt ingyen neked senki nem fogja elemezni.

Nezd meg kulfoldi oldalon astro-seek.com oldalon pl.

2018. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerem azt az oldalt, de ott is van pontatlanság.
2018. okt. 24. 20:17
 3/11 D-Mano ***** válasza:
32%
Itt Gyakorin viszont holt pontos válaszra számíthatsz...
2018. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki tudja? :-) Hátha 1-2 dologra pont itt kapok választ. Aztán szépen összelegózom.
2018. okt. 24. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Elképesztő mennyiségű blődséget tudtok ti felhalmozni... Most komolyan, ha ennyi energiát öltél volna a tanulásba most nem lenne ilyen szánalmasan lapos az életed.
2018. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

"Hátha 1-2 dologra pont itt kapok választ..

Osztég hunnan a fenébű tudod, mék az igazi, mék penig a hamis tartalmú válasz?

.

Ha a válaszok közül el tudod különíteni az igazat a hamistól, akkor nincs is szükség kérdésedre.

2018. okt. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos, az eddigi válaszokról biztosan tudom, hogy a kérdés szempontjából nem hasznosak. :-D
2018. okt. 25. 07:33
 8/11 D-Mano ***** válasza:

Figyelj,

1) Várhatsz itt a csodára, de 2-en is utaltunk neked rá, hogy sajnos a Gyakori nem az a hely, ahol egy ilyen kérdésnél megfelelő válaszra számíthatsz.

-Egy magyar asztrológiai fórumot ismerek, de ott ilyen kérdésekkel nem foglalkoznak; bár lehet/valószínű, hogy van több is, én még nem találkoztam velük. Angol nyelvű fórumba pedig max. 1 perc google-özés után belebotlasz. Ott érdemes ilyen kérdéseket feltenni.

2) Valóban, ha nem értesz annyira az asztrológiához, hogy megválaszold a magadnak az általad feltett kérdést, akkor hogy a manóba tudod megállapítani melyik válasz jó, s melyik nem??

2018. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha tudsz ilyet, már az is hasznos, ha megadod, melyik az. Én ilyeneket nem ismerek, szóval kérlek, segíts ezzel az információval, ha úgy gondolod, hogy van megfelelő hely, és tudod, melyikek lehetnek azok. Ezt az oldalt ismerem, azért írok ide.

A Google eléggé szűri a kidobott találatokat, egyrészt a keresőoptimalizálás miatt, másrészt az alapján, hogy aki keres, mikre keres rá gyakran, miket néz, miket olvas, vagyis a Google keresőmotorja feltételez valamit, hogy engem mi érdekelhet, de nem biztos, hogy igaza van, így viszont nem biztos, hogy rátalálok arra, amire keresek.

2018. okt. 25. 15:55
 10/11 D-Mano ***** válasza:

Én magam nem szoktam fórumozni. Csak itt Gyakorin. Ha valamit nem tudok asztrológia témában, akkor én kutakodni szoktam a válasz után, nem kérdezem meg fórumokon. Így nincs tapasztalatom a fórumokkal.

Ami tapasztalatom van, az az, hogy itt Gyakorin komoly asztrológiai kérdéseket felesleges feltenni. Érdemi válasz nagyon ritkán érkezik rá.

Másfelől, amit kérdezel, annak megválaszolásához hosszadalmas, azaz igen időigényes elemzés szükséges, asztrológusok ezért több ezer forintokat kérnek el.

Nagy szerencse kell ahhoz, hogy bárhol, akár bármelyik fórumon is, ezt neked megválaszolják.

A fórumok is arra valók, hogy egy-egy nehezebben érthető vagy általad még nem ismert asztrológiai vonatkozást, kérdést megválaszoljanak, nem pedig teljeskörű elemzések elvégzésére. -Pl.: nagyjából már értesz a szinasztriához, de mondjuk ennél a résznél [ " Hold (Skorpió) - Jupiter (Halak) trigon (6,02 fok eltérés) " ] elakadsz, és segítséget kérsz, hogy ezt pontosan hogy kell értelmezni.


De,

beírtam neked Google-be ezt: "Astrology forum". Ilyeneket adott ki:

- [link]

- [link]


Egyébként mennyire értesz az asztrológiához??

2018. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!