Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a horoszkópot a koraszületés?

Figyelt kérdés

Születésem szerint mérleg vagyok, de ebből a hegyből kevés illik rám. A jegy "elején" születtem, szóval itt-ott még a szűzből is érzek tulajdonságokat.

Viszont, ha "időben" születek, akkor skorpió lettem volna, aminek jellemzőiből szintén van bennem.

Lehet, hogy a koraszületés ennyire befolyásolja a horoszkópot? Van más is rajtam kívül így?



2018. okt. 27. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Párom szűz jegyben született, de nyilasnak kellett volna lennie. Na ő aztán koraszülött. Rá a szűz illik teljesmértékben. Én bakban születtem, vízöntő lettem volna. Én is teljesen bakos vagyok. Szerintem nem a “mi lett volna,ha..” számít, hanem a kész tények. Ekkor születtél, pont.
2018. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Horoszkóp szempontjából nincs koraszülés!

A horoszkóp-állításnál a pontos születési dátum/idő számít, annál előbb nem születhettél.

Később sem...

2018. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
A gyerek indítja be a szülést , ez mindegy mikor történik , tehát akkor az aktuális ami rád időre vonatkozik . Más kérdés hogy szakoldalon érdeklődünk a képlet egyebek után és az is hogy mennyire fogadjuk el a tényeket mennyire van önkritikánk tudatosságunk .
2018. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D-Mano ***** válasza:
50%

Születésed szerint Mérleg a HOROSZKÓPOD looool. Hadd röhögjek még! Azzz eggéész horoszkópod Mérleg?? Téényleg?? És mit jelent az, hogy Mérleg a horoszkópod?? Na, mit??


Elárulom neked, az a kifejezés, hogy Mérleg valakinek a horoszkópja vagy Bika vagy Rák vagy stb. - szóval ez a kifejezés nettó fa .sság.


A horoszkóp ("óra-kép") azt jelenti, hogy a születésed pillanatában melyik bolygó (Nap, Hold, Merkúr, Vénusz, Mars, Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz, Plútó) melyik csillagjegyben* volt. Plusz a karmapontok (Sárkányfarok, Lilith)


Meg ott van az Aszcendens meg a Medium Coeli, meg az egész házrendszer, a fényszögekkel együtt.


*Csillagjegyek azaz nem csillagképek.

2018. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ember akkor születik, amikor kell, tehát ha valaki koraszülött, akkor kellett jönnie, és nem kell módosítani a horoszkópot arra, hogy mikor kellett volna. Én a kiírthoz képest például késtem, de tökéletesen stimmel az, amikor születtem.

Ha valaki hisz a reinkarnációban, akkor a koraszülés inkább ahhoz kapcsolódik.

2018. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

#4


Ne bunkóskodj. Nem mindenki van ezzel tisztában, akit kevésbé érdekel a téma, az nem fogja ilyen szinten beleásni magát. Pl. újságokban, neten horoszkóp néven futó dolgok Napjegyen alapulnak, persze, hogy ez terjedt el a köznyelvben.


Egyébként igaza van, ennek a koraszületéshez semmi köze. A többi bolygó állása árnyalhatja a dolgokat, +lehet, hogy szűz vagy skorpió az aszcendensed. Szerintem próbálj ki egy személyre szabott horoszkópot, itt a neten is találhatsz. Viszont perce pontosan tudnod kell hozzá, hogy mikor születtél.

2018. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Én is így vagyok szűz a jegyem abszolút nem illik rám viszont nyilas lennék az igaz rám.


A személyre szabott horoszkóppal is van gondom be kell írni a születés pontos idejét. Nah most én szeptember 10en születtem hivatalosan. DE amúgy 9.-en kereken éjfélkor születtem anyukám döntöthetett h melyik napra írjanak. És amikor be kell írni a dátumot óra perc akkor nem fog stimmelni..

2018. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A kalkulátoroknál úgy van, hogy óra 59 percig tudod beírni, és ha kerek órakor születtél, akkor az már a következő óra 0 perc, tehát éjfél az 0:00 perc a következő napon.
2018. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
4-es te most nagyon okosnak hiszed magad??? Mert többet tudsz egy áltudományról,egy f#szs@gról,az általános iskolai anyagból?! Fogjátom már fel(nem csak te hanem mindenki aki ebben a hülyeségben hisz),hogy NEM a rohadt "horoszkóp" meg hozzá kapcsolódó baromságok határozzák meg az ember személyiségét!!! Olyanról hogy DNS hallottál már? Mert elmondom hogy az, meg a neveltetésed határozzák meg, hogy milyen ember vagy! Ha pl te egy bunkó sz#r vagy, az nem azért van,mert abben meg ebben a hónapban születtél, hanem mert úgy neveltek, meg olyan volt a környezeted! Könyörgöm ebben a horoszkópos baromságban a középkorban hittek az emberek! Ne süllyedjünk már vissza arra a szintre!
2018. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 D-Mano ***** válasza:
42%

Rossz hangulatban voltam, amikor a választ írtam, ezért lett kissé faragatlan a hangneme, nem ilyen stílusban szoktam válaszolni.


Akkor ezúton is szeretnék elnézést kérni a kérdezőtől a bunkó hangnemem miatt.


Nem érdekel, hogy belefér-e valami a tudományos értelmezésbe. Kipróbálom, és ha működik, akkor bizony működik, akkor is, ha éppen "tudománytalan". Még csak tanulom az asztrológiát, de nekem már most sokat segített, és eddig inkább működő rendszernek látom.


Van az emberekben egy leegyszerűsítő, önálltató mechanizmus, ami a kiszámíthatóság, a biztonság iránti vágyból ered. Erre használják fel tömegesen az asztrológia erősen kilúgozott , eltorzított- azaz a közismert- változatát.


A faragatlan stílusom inkább erre az emberi mechanizmusra reagált, amivel egyébként lebutítják a rendes asztrológiát.


Nem kell hinni az asztrológiában, de, ha valaki használja, akkor legyen tisztában azzal, hogy mi az valójában és hogyan működik valójában.


Válaszaimban erről szoktam tájékoztatást adni a kérdezőknek, általában nem faragatlan stílusban.


Alapvetően a Szellem uralja az Anyagot. A Szellem rendezi össze az anyagot, a DNS is a Szellem irányítása által alakul ki olyánná, amilyen lesz. A Szellem alakítja az életeseményeket is (a környezet és az élet történéseinek, élményeinek nevelő hatását.)


De innen az Anyagi létsíkról is vissza lehet hatni a Szellemre, lehet alakítani a Szellem által kódolt anyagi, testi állapotokat és sorshelyzeteket. Ezért müködik pl. a génmódosítás technológiája is. Ezért látszik úgy, mintha az élőlények felépítését, működését a DNS határozná meg.


Pl. képzeljünk el egy teoretikus gépszerkezetet, ami össze van kötve egy számítógéppel; és így működik: Ha a számítógépen a tervezőprogramban átszerkesztünk valamit, akkor az átalakul a gépben is. Ha pedig kézzel átalakítunk valamit a gépben, az pedig automatikusan átrajzolja a számítógépben a tervrajzot az eszközölt átalakításoknak megfelelően. De az elsődleges meghatározó a tervezőprogram, hisz az hozta létre a gépet, ahhoz képest a kézzel, szerszámmal végzett beavatkozások sokkal kisebb arányúak; valamint a tervrajz ismerete, átlátása nélkül, kívülről sokkal kevésbé megérthető a gép működési elve, sokkal bizonytalanabb rajta módosításokat végrehajtani...


De asztrológiai szempontból igazából az a lényege ennek az Anyagi síkról a Szellemi síkra való visszahatásnak, hogy a fizikai világban megvalósított cselekedetek által feloldhatók a Szellemben "kódolt" negatív karmikus meghatározódások.


A Szellem működése mai(!) tudományos alapon nem értelmezhető. Így létezésének, működésének elfogadása nélkül az asztrológia sem értelmezhető.


A Szellemben meg van határozva az egyén sorsa (elég nagy mozgásteret hagyva az önfejlesztés, az önmeghaladás lehetőségének és az úgynevezett szabad akarat érvényesülésének- bizonyos határok közt) A bolygók, bolygóállások pedig NEM meghatározói az egyén sorsának, hanem jelzései, kvázi a használati utasítás.


Nem kell hinni ezekben egyébként. Ha nem is működik az asztrológia, akkor is csak abban az esetben káros, ha az önáltatások és önigazolások alátámasztására használják. Ahogy sajnos a "horoszkópozó" emberek nagy többsége teszi- de általában nem az asztrológiával, hanem annak erősen kilúgozott, eltorzított változatával.


És pont, hogy az önálltatásokat, hamis önigazolásokat generáló mentalitás az, ami ellen próbálok tenni. Ha kijavítok valakit, hogy az asztrológia nem úgy működik- ha hallgat rám (ami valószínűleg kis százalékban teljesül, de próbálkozni akkor is megéri), akkor vagy otthagyja az egész asztrológiát, elvéve tőle egy eszközt az önálltatásra (remélve, hogy az esetleges következő eszköze körül is lesznek józan emberek, akik felvilágosítják), vagy elindul azon az úton, hogy elkezdi tanulmányozni a RENDES asztrológiát. S, ott már sokkal konkrétabban, határozottabban lehet segíteni valakinek, hogy azt ne önálltató, önigazoló módon használja fel. (Tehát pl. ne hagyja figyelmen kívül a rá vonatkozó legkényesebb részeket se!)

2018. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!