Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ír ellentétes dolgot?

Miért ír ellentétes dolgot?

Figyelt kérdés

Nézegettem a horoszkópokat reggel. Az egyik azt írja, a héten nagyobb összeghez jutok.

A másik, hogy csökkennek a bevételeim.

Az egyik szerint a párommal sok vitánk lesz a héten.

A másik azt írja, hogy békés szerelmes időszakom lesz a héten.


Hogy maradhatnak életben a horoszkópok, ha nyilvánvalóan csak hasraütés után ír valaki pár sort. Miért van erre még mindig igény?

Vagy miért nem képzett asztrológus írja? Ha így lenne, akkor legalább nagy vonalakban hasonlóakat írna több különböző horoszkóp is.


Nem szoktam elolvasni, de ma fontos dolog dől el, és gondoltam hátha találok rá utalást legalább.



2018. nov. 19. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mert horoszkóp
2018. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
akkor vess tarot kártyát inkább, sok ingyenes lehetőség van fent neten
2018. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

A bulvár és egyéb oldalon, a szórakoztató rovat részét képezi a horoszkóp.

Anno írták is, ez nem személyre szabott, hanem általános horoszkóp. Semmire nem való, csak eladhatóbbá teszi a lapot, semmi több.


Valaki a keresztrejtvény miatt veszi a lapokat, most akkor szidjuk a rejtvényeket vagy mi? Ugyan az a vonal, amit felvázolsz.


Ha értelmes horoszkópot akarsz, kérd asztrológus tanácsát, segítségét, eligazít benne!


Másrészt, mindenki egy egyéniség, mindenkinek más a horoszkópja, még két azonos napon született embernek is!

Nem értem ezt miért nem lehet megérteni!!!


Azért ír ellentétest, mindenhol, mert csak hülyítés az egész, nincs valóság alapja, eladhatóbbá teszi a lapokat vagy manapság már mivel mindent neten néz az ember, nézettséget ad a reklámokhoz, ami bevétel!

2018. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert az oroszok így akarják bedönteni a tőzsdét.
2018. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arkhowar ***** válasza:
Kérd ki egy asztronómus véleményét!
2018. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!