Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok ikrek sztereotípíákat...

Tudnátok ikrek sztereotípíákat mondani?

Figyelt kérdés

bak vagyok és szeretném ha valaki együttérezne velem és segítene gyűlölni a szarkupac ikrek exbarátomat (skorpió hold és ikrek aszcendáns vagyok lmao, az ő többi jegyét nem tudom)

serious inquires only!!!! köszipuszi


2018. nov. 27. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
remélem csak troll kérdés :D:D
2018. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az Ikrek idegesítő! Hebrencs.Agybajos.
2018. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
És a többi is.
2018. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Van egy olyan ikrek sztereotípia hogy az ikrek megérzik ha történik a másikkal valami. Egy másik hogy az ikrek életútja akkor is hasonló utat jár be ha még gyerekkorukban elszakítják őket egymástól. Remélem segít. :)
2018. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Öcsém ikrek napjegyű, lecipelt 9 emeletet, amikor rossz volt a lift, én meg olyan beteg voltam, hogy nem bírtam lábra állni, és támogat kisállat kérdésben a szüleinkkel szemben, nem bántjuk az ikreket. :-D
2018. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂

-okoskodo

- szelsoseges esetekben szitja a vitat

- csak neki lehet igaza

- feluletes

- szelsoseges esetekben meg sem hallgatja masik tanacsait ugyanakkor o jobban tud mindent mindenkinel meg ha latszokag tovabbra is s z a r az amit csinal😂🤝

- nem tul hazias, masiktol varja el hogy kiszolgaljak

- anyagias ugyanakkor kozleni szereti a penzt megteremteni mar kiss enehezkesebben megy neki

- szetszort

- ikrek palival sok mindent kiprobalhatsz a szexben de ugy hogy azt mond “azta k u r v a ” nem a legnegfelelobb egy baknak🤔😂


Jot rohogtem a kerdesen de komolyan vettem probaltam valaszolni erdekes ezek a bak ikrek parositasok kornyezetmeben is rendkivulsok vane s volt sot Anyukam is ilyen kapcsiban volt evekig Apum elott (anyam ikrek a lehetett volna az apam pali pedig bak😂🙄)

ismerettsegi koreimben pedig ez a paros tonkretette a masik neha a szo szoros ertelmeben a csaj (bak) lelkibeteg lett pszichiaterhez kellett jarnia gyogyszereket szednie rendorsegi ugy stb 🤔😂

2018. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Még néhányat hozzáteszek a listához:

+megmondóemberek

+bosszúállók

+gyűlölködők

+másokat elítélők és kritizálók míg magukról azt hiszik hogy átatlanságok

Tehát a kérdező és az előző válaszoló is 100% hogy ikrek jegyű.

2018. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

- kíváncsiak

- nem túl állhatatosak

- amit (vagy akit) megkívánnak, azt azonnal meg akarják szerezi/kipróbálni.

- felszínesek, így az elengedéssel sincsenek problémáik.

2018. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
94%

Minek ehhez a horoszkópja? :D Írd le egy papírra az összes rossz tulajdonságát és élvezkedj azon ha jól esik.


Mindenesetre ezzel a kérdéssel feldobtad a napom, lévén én is ikrek, leírom neked hogy leszarok mindent és mindenkit, önző vagyok, bunkó, az emberek nagy részét csak a funkciója miatt "tartom" és irritálóan nyugodt és türelmes ember vagyok. Ja és qrva magas az IQ-m, csak nem látszik. Na most leírtam minden olyan tulajdonságomat, ami miatt mások utálnak. Nem tudom, hogy ez mennyire ikrek, általában fogalmam sincs a horoszkópokról. Jó szórakozást! :D

2018. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Remélem az előző nem sértődik meg: Előző sem a horoszkópja miatt olyan amit leírt (ha igazat írt magáról) hanem mert gyaníthatóan antiszociális személyiségzavara lehet. Majdnem pszichopátiás jellemzőket mutat.
2018. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!