Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Budapesten asztrológust...

Budapesten asztrológust keresek, a következő évemmel kapcsolatba, és szeretnék ajánlásokat kapni kihez érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Mint a címben is említettem pár dolog érdekel a 2019-es évből hogy így előre fel tudjak készülni a dolgokra és ezért gondoltam arra hogy elmegyek egy asztrológushoz, mivel Budai vagyok ezért csak Budapestről érdekelnének asztrológusok.

19 éves vagyok és lány.



#horoszkóp #asztrológus #szinasztria #Budapesti asztrológus
2018. dec. 3. 16:05
 1/5 anonim válasza:
46%
Ha gondolod, akkor én is tudok kitalálni neked hülyeségeket, akár ingyen is :)
2018. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Add a rászánt pénzt az első hajléktalannak aki szembe jön veled! 1000000000000000X hasznosabb elköltése, mint egy csaló féregnek adnod!


19 éves? Ugye nem egyetemista vagy? Könyörgöm, mond, hogy nem!!!!

2018. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%

Egyenes út a hajléktalansághoz és ahhoz, hogy örökké otthon élj ha ilyenekre baXod el a pénzt :D


Gyere Debrecenbe, én egy ezresért is tudok fa***ságokat kitalálni a jövőről.

2018. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ugye, a szavazástól eltiltott vagy?

.

Neked nem asztrológus kell, hanem jós/jósnő.

2018. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Engem jelöltek a nemzetközi asztrológusok "Nagy Csakra" díjának átvételére. Ráadásul tiszteletbeli mágus vagyok okkult körökben. Több éves parapszichológia tapasztalatom van és látom a jövőt. Ez még nem minden, de nem akarom, hogy beképzeltnek gondolj.
2018. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!