Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőnek és rák férfinak...

Skorpió nőnek és rák férfinak milyen a kapcsolata?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoros kapcsolatom volt egy Skorpió nővel, hanem munkatársi. Szó szerint kiütöttük egymást.. Totál K.O. volt.
2018. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A skorpió nő fogja hordani a nadrágot. :) Amúgy két vízjegyű szerintem elég harmonikus kapcsolatra képes, de én arra figyelnék a rák férfi helyében, hogy mindig tudjak újat mutatni a skorpió nőnek, és legyen saját véleményem.
2018. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: hogy erted hogy kiutottetek egymast?
2018. dec. 6. 21:07
 4/9 anonim válasza:
79%
Rák férfi vagyok és ráb@asztam skorpió nővel 😉
2018. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kozel sem a skorpio hordja a nadragot ez nem az a kapcsolat ahol erofitogtatas folyik..... voltam skorpioval futokapcsiban azota is hianyzik par dolog a lenyebol!

Rak no

2018. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"ez nem az a kapcsolat ahol erofitogtatas folyik"


Két vízjegyűnél nyilván nem kell alapvetően csatatérre számítani, de érts jól! :) A skorpió általában sokkal dominánsabb. Határozottabb, nemritkán elrugaszkodottabb véleménye van a dolgokról, köszönhetően a Marsnak és a Plútónak. A rák hajlamos a passzivitásra, elvégre a hold a visszatükröző princípium.

2018. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar ha a rakocskanak nincs egy kos,oroszlan vagy bika holdja aszcendense merkurja..:)
2018. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. A napjegy csak 1 dolog. Az egész képletét meg kellene vizsgálni.
2018. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a típusú férfi nagyon romantikus, de mégsem tudja megbecsülni az igazán őszintén és szenvedélyesen szerető nőket, ez azért is van, mert sokszor érdekember és a saját kényelme fontosabb, mint együtt szeretetben dolgozni egy szerényebb szerelmes típusú nővel.
2018. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!