Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek abban hogy nem...

Ti hisztek abban hogy nem léteznek véletlenek?

Figyelt kérdés

Pl: Egy lány nem akar semmit a fiútól mert van barátja. A fiú pedig messzire elkerüli a lányt (már nem probálkozik nála) lényegében elfelejti. Majd egy kis idő múlva összefutnak pl: boltba vagy postán stb. És a fiú nem gondolta hogy valahol mondjuk a postán összefutnak valaha. Léteznek véletlenek?

Vagy nem véletlen, ezt hozza a sors?


Nagyon komolyan érdekelne ez a dolog, kinek mi a véleménye? Élt már át hasonlót hogy megy a postára és ott terem csak úgy a semmiből.



2018. dec. 7. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen előfordul hogy valahol összefut a lánnyal például postán, vagy boltba, ilyenek léteznek.


Véletlenek vannak minden esetben szinte.

2018. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké de nekem ez fura
2018. dec. 7. 16:23
 3/9 A kérdező kommentje:
És lehet hogy nem véletlen volt? Nekem fura. Remélem ebbe a kategoriába lesz hasznos infó.
2018. dec. 7. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudhatjuk hogy véletlen létezik-e vagy sem.

Se megcáfolni, se megerősíteni nem tudjuk.

A

2018. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy ez a kérdés azt jelenti alig burkoltan, hogy a váratlan találkozás sorsszerűségébe kapaszkodik valaki, aki amúgy is "titokban" reménykedik...


De ha csak az lenne a kérdés minden magyarázat nélkül, hogy "Ti hisztek abban hogy nem léteznek véletlenek?" - arra azt mondanám, hogy nem tudom... mert sok-sok minden a világon utólag valóban világos értelmet nyer, de nehéz elfogadni azt, hogy valakivel pl. azért történik valami tragikus, hogy nemesedjen általa...

2018. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha létezik 'véletlen', akkor nem érvényesül az okság törvénye. (Márpedig az Törvény!)

Ha a 'véletlen'-nel 'nem tudom a történés okát' helyettesítem, akkor létezik.

Nem szigorúan vett véletlen, csak nem ismerem, nem keresem a történtek okát.

.

"a postán összefutnak valaha"

Arra tényleg nem gondolhatott, hogy pont a postán, de arra számítania kellett, hogy - míg mindketten életben vagytok - mindkettőtöknek lehet ugyanazon a helyen intézni valója.

Neked is ott volt dolgod, neki is. Miért pont akkor? Ennek is megkereshető az oka. (Ha ma írtál levelet, tegnap még nem adhattad fel. Ha ő pedig ma kapott csomagot, amit ott vett át, tegnap hiába ment volna, ha a reggeli posta-járattal érkezett.)

2018. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Puszta véletlen, hogy összefutottatok.

A sorsod pedig te alakítod.

De ne akarj ennyire felsőbb erőnek tulajdonitani valamit, amit csak te szeretnél nagyon, így belemagyarázod, hogy ez a sors.

2018. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek, de ne gondold túl az eseményeket, mert nem biztos, hogy azt jelenti, amit szeretnél.
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
N incsenek véletlenek, az univerzum sose téved. De ezt “ kivülrőlnézve” kell “ elfogadni” , vagyis nem jàrkálhatsz hetente 4x a postára, hãtha összefutsz vele.
2018. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!