Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Napjegy, aszcendens, holdjegy,...

Napjegy, aszcendens, holdjegy, bolygók, házak?

Figyelt kérdés

A bolygók jelentésével már tisztában vagyok, ismerem a jelölésüket, megtanultam a házakat is.

Ezek érdekelnek mostanában.

De mit jelent az pl hogy:

uránusz a vízöntőben?

vagy

plútó a nyilasban?


itt a házak értendők, vagy a jegyek?


Erről és ezekről szeretnék többet megtudni, ha cikkeket, oldalakat linkeltek az is sokat segítene.


Valamint

Aszcendens

Napjegy

Holdjegy


Ezekből lehet következtetni a személyiségre, de melyikit befolyásol?


Olvastam egy olyat, hogy:

aszcendens amilyennek mások látnak

napjegy amilyenek vagyunk, amilyennek magunkat tartjuk

holdjegy a tudatalattink?


Ebben mennyi igazság van?


A kérdésemre egészében és részleteiben is várok válaszokat, ha valaki valamihez nem ért akkor csak a kérdésem egy részére adjon választ amiben egészen biztos.

Ha valaki esetleg másképp tud valamit mint az előtte szólók, akkor se legyen belőle szidkozódás, csak egy egészséges vita.


Tanulni szeretnék és többet megtudni.


(Ha esetleg valahol lehagytam egy ékezetet az amiatt lehet, mert telefonról írtam ki a kérdést, ezért előre is elnézést kérek.)



2018. dec. 8. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:

*de miket befolyásol.

(most vettem észre, hogy nagyon elírtam..)

2018. dec. 8. 11:07
 2/3 A kérdező kommentje:

*de melyik miket befolyásol.

(elnézést, hogy még a javítást js javítom, de nagyon szétszórt vagyok ma)

2018. dec. 8. 11:08
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:

baktay ervin : a csillagfejtés könyve - innen tanultam magamtól - neki van neve a szakmában! és a könyv is jó :)

az elején számítások vannak, de onnan érthetően és fokozatosan fejti a tudnivalókat - egészen egy horoszkóp teljes elemzéséig elmegy - komoly tanulmány!!, nem nők lapjás lájtos valami...

van egy másik könyv de ez bazinagy könyv és marha vastag - inkább könyvtárból kéne kivenni - parker asztrológia


részleges válaszok.

amikor azt nézzük hogy egy adott bolygó melyik házban melyik jegyben van - akkor ezt a hármat kell valahogy összepasszítani - nem könnyű . pl a 2. ház az anyagi dolgokat jelöli, tehát ezen a területen kell összevetned őket. a jegy megmutatja hogy ehhez hogyan viszonyulsz, pl oroszlán jegy máshogy viszonyul a pénzhez mint halak ( ha ismered a jegy tulajdonságait akkor ez még nem nehéz ) ehhez még hozzá kell tenned milyen bolygó áll ott, akkor még ezt a vonatkozást is hozzá kell venned. ezzel én is szoktam kínlódni :( pl legyen a Hold - ismerni kell neki mind a pozitív mind a negatív jellemvonásait. pl a 2. házban negatív fényszöget kap, akkor a negatív jellemvonása kerül előtérbe - és a 2. ház anyagi javakat jelöl így a Hold itt túl aggodalmaskodó nyugtalan lehet a pénz miatt, takarékos... és ehhez még hozzá kell venni az oroszlán tulajdonságait , hozzáállását ehhez... és

hogy a bolygónak negatív vagy pozitív vonatkozásait vedd figyelembe az pedig azon múlik milyen fényszögeket kap ( na meg kitől ) uhhhh sok példát kell hozzá olvasni hogy ráérezz..

napjegy az a jegy amelyikben a Nap áll, a Holdjegy az amelyikben a hold áll.

a többihez konkrét linket nem tudok de ha beírod pl hogy uránusz a házakban - lesz találat... egyébként a parker féle könyvben végigveszi szépen az összes bolygó jelentését az összes házban

2018. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!