Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak szerintem túl okoskdodók...

Csak szerintem túl okoskdodók sokszor az Oroszlán csillagjegyűek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
igen
2018. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Ez (sem) csillagjegyhez köthető dolog.
2018. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Szzerintem is túl sokat okoskodnak néha az Oroszlán jegyűek. És ugyanígy mindenki más is.
2018. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
59%
Én is oroszlán vagyok és igen szeretek okos lenni főleg mikor az is vagyok :)
2018. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintrm is azok kicsit. De inkább azért tűnnek okoskodónak, mert mindig nekik kell, hogy igazuk legyen. Valamit mondasz nekik, a válasz: "Nem, én azt jobban tudom/jobban csinálom/tévedsz..." Mindig nekik kell az okosabbnak/ügyesebbnek/jobbnak lenniük.
2018. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is okoskodóak,de ismerek sok okoskodó embert akiknek nem is oroszlán a csillagjegyük,viszont akiket ismerek/ismertem és oroszlánok,ők mind okoskodóak voltak,de nem igazán okosak igazából
2018. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez nem feltétlenül csak az illető csillagjegyétől függ... De azt magam is tapasztaltam, hogy a tüzes jegyű emberek sokszor okoskodóak.
2018. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az oroszlanok okoskodoak, de az osszes oroszlan jegyu akit ismerek mind az!!😂 De kedvelem oket! :)))
2018. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkabb nagyon serulekenyek es ha elmondod az igazat jon a duzzogas meg jatszmazas borzalmas:P en oroszlan aszcendens vagyok de merleg a napjegyem szoval szenvedek is magammal amikor mindent magamra veszek de kozben harmoniat akarok
2018. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én Oroszlán vagyok, és IGEN!!! :D Baromi idegesítő tudok lenni. Kb mindent jobban tudok.


Azért azt hozzátenném, hogy tényleg átlagon feletti az IQ-m és az olvasottságom is, ettől függetlenül nem csodálnám, ha valaki szájba akarna verni időnként.

2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!