Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfihoz/fiúhoz, melyik...

Kos férfihoz/fiúhoz, melyik horoszkóp illik melyik nem?

Figyelt kérdés

Véleményét, tanácsot hallgatok szivesen! :)


- Innen is, előre Boldog Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!



2018. dec. 15. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Én KOS vagyok, BIKA aszc. Nekem a leghosszabb kapcsolatom egy NYILAS lánnyal volt, tizenévig éltünk együtt. De volt sok másféle nőm is. Még egy SKORPIÓ jegyű lány volt, akivel nagyon heves volt a szex.


Másik KOSokkal ettük egymást, egy OROSZLÁNnal hamar kitelt a becsület, VÍZÖNTŐ is volt, félig-meddig jó.

2018. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A Bak és Kos kapcsolat nagyon feszült lehet példaul.

De az is számíthat hogy neked és az adott lány teljes horoszjópjában melyik jegyben áll a Mars és a Vénusz, plusz a Hold.


Illetve szokták mondani, hogy az szemben álló jegyek alkothatnak jó párost, sőt az adott jegy a két szomszédjával is építhet jó kapcsolatot állitólag...

2018. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Kos férfihoz/fiúhoz (meg a többi csillagjegyűhöz) az a nő illik, akinek elnézi az ilyen hülyeséget, hogy horoszkóp alapján akar párt választani.
2018. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem mondasz hülyeséget, de akkor mért olvassák emberek "ezeket" nap mint nap?
2018. dec. 17. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Ez olyan általános, hogy azt mondják a kos, meg a nyilas fiatal korban összeillenek.

Összeillés egy dolog, de én egész életem során azt tapasztaltam, hogy a nyilas lányokkal félelmetes vonzalom alakul ki azonnal.

Kapcsolat szinten amúgy pont nem működne szerintem. Legalábbis akiket ismertem nyilas lányokat nagyon hasonlóak voltak és tényleg olyanok voltak mint ahogy a nyilasokat jellemzik. Szerintem pont nem működtek volna ezek a dolgok, inkább csak hirtelen fellángolások, pont ezért soha nem mentem bele ilyen dolgokba. Egyszer volt, hogy egy nyilas lánnyal megismerkedéskor azonnal egymásnak estünk és pillanatra elgyengültem és hagytam teret a vágyaimnak, de tovább nem mentem. De tényleg az is hajmeresztő, hogy a nyilas lányok is olyan durván és szélsőségesen nyomulnak, szóval ezek mindig látványosan kölcsönös dolgok.

Számomra ez azért ennyire furcsa, mert én nem hiszek a horoszkópban és én sem vagyok szerintem tipikus kos. De a nyilas lányoknál valahogy pont ráillett ez akikkel összehozott az élet. Persze ez simán csak véletlen szerintem

2018. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kos+Oroszlán páros jó lehet :) Tapasztalatból mondom ;)
2022. máj. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!