Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Kos férfihoz/fiúhoz, melyik horoszkóp illik melyik nem?

Véleményét, tanácsot hallgatok szivesen! :)

- Innen is, előre Boldog Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: kos, barátság, férfi, fiú, személyiség, lány, , jellemzés, párkapcsolat

2018. dec. 15. 13:24  Privát üzenet  

A válaszok

Én KOS vagyok, BIKA aszc. Nekem a leghosszabb kapcsolatom egy NYILAS lánnyal volt, tizenévig éltünk együtt. De volt sok másféle nőm is. Még egy SKORPIÓ jegyű lány volt, akivel nagyon heves volt a szex.

Másik KOSokkal ettük egymást, egy OROSZLÁNnal hamar kitelt a becsület, VÍZÖNTŐ is volt, félig-meddig jó.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 15. 15:53 Privát üzenet

A Bak és Kos kapcsolat nagyon feszült lehet példaul.

De az is számíthat hogy neked és az adott lány teljes horoszjópjában melyik jegyben áll a Mars és a Vénusz, plusz a Hold.

Illetve szokták mondani, hogy az szemben álló jegyek alkothatnak jó párost, sőt az adott jegy a két szomszédjával is építhet jó kapcsolatot állitólag...

# 2/5Időpont 2018. dec. 16. 14:22 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Kos férfihoz/fiúhoz (meg a többi csillagjegyűhöz) az a nő illik, akinek elnézi az ilyen hülyeséget, hogy horoszkóp alapján akar párt választani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 17. 18:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet nem mondasz hülyeséget, de akkor mért olvassák emberek "ezeket" nap mint nap?

# 4/5Időpont 2018. dec. 17. 18:17 Privát üzenet

Ez olyan általános, hogy azt mondják a kos, meg a nyilas fiatal korban összeillenek.

Összeillés egy dolog, de én egész életem során azt tapasztaltam, hogy a nyilas lányokkal félelmetes vonzalom alakul ki azonnal.

Kapcsolat szinten amúgy pont nem működne szerintem. Legalábbis akiket ismertem nyilas lányokat nagyon hasonlóak voltak és tényleg olyanok voltak mint ahogy a nyilasokat jellemzik. Szerintem pont nem működtek volna ezek a dolgok, inkább csak hirtelen fellángolások, pont ezért soha nem mentem bele ilyen dolgokba. Egyszer volt, hogy egy nyilas lánnyal megismerkedéskor azonnal egymásnak estünk és pillanatra elgyengültem és hagytam teret a vágyaimnak, de tovább nem mentem. De tényleg az is hajmeresztő, hogy a nyilas lányok is olyan durván és szélsőségesen nyomulnak, szóval ezek mindig látványosan kölcsönös dolgok.

Számomra ez azért ennyire furcsa, mert én nem hiszek a horoszkópban és én sem vagyok szerintem tipikus kos. De a nyilas lányoknál valahogy pont ráillett ez akikkel összehozott az élet. Persze ez simán csak véletlen szerintem

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. dec. 19. 10:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg nem illik egymáshoz egy Skorpió és egy Ikrek jegyű, ahogy az leírják?
Férfi nyilas rák aszcendens és nő ikrek szűz aszcendens mennyire illik össze?
Egy Mérleg csillagjegyűhöz egy Kos vagy egy Ikrek illik jobban?
Mérleg férfihoz asztrológiailag mennyire illik a kos nő párkapcsolatban? Saját tapasztalatok?
Egy kos jegyű férfihez egy halak jegyű nő vagy egy oroszlán jegyű nő illik jobban?
Nyilas-halak paroshoz milyen jegyu gyerek illik?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!