Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jobb lenne, ha oroszlán...

Jobb lenne, ha oroszlán lenne, mint szűz?

Figyelt kérdés
Születendő gyermek a két jegy közötti napra van kiírva. Tudom hülye dolog, de èn jobban szeretnèm, ha oroszlán jegyű lenne, mert sikeresebbek az életben. A szűz jegyű gyerekekről, meg szinte csak negatívat olvasni.
2018. dec. 26. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Ugye tudod, hogy az ember sikerélménye nem a horoszkóptól függ? Nem lehetsz ennyire buta, hogy így gondolkodj.

Csak megjegyzem. A volt férjem oroszlán volt, és semmiben nem volt sikeres ember. Az unokahúgom szűz, és 28 évesen sikeres üzletasszony lett, több nyelven beszél társalgási szinten.

Nem a horoszkóp eredménye, hanem az övé mert képes volt, és tudott is tanulni éveken át. ( nemrég orosz nyelvből diplomázott, mint orosz tolmács)

Férjem viszont elvégzett egy szakiskolát, és ennyi.

2018. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak ezen múlna ...
2018. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Mi a fenét csinálnál akkor , ha nem létezne a világon a horoszkóp ?

Egyébként a legsikeresebb gyerek akkor születik, ha gumicsizmában csináljátok a gyereket.

:)

2018. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A sikerélmény független az iskolázottságtól,fiam szűz és 128-as IQ-val alig bírta elvégezni a szakiskolát annyira utálta,majd autodidakta szorgalommal sikeres programozó lett,sőt az aszcendense révén vezetői vénája van,ahová kerül ott előbb-utóbb kisfőnök lesz és abszolút elégedett vele.Továbbá empatikus,érzékeny és segítőkész amit a többiek is...Az oroszlánok többsége csak a becsvágyuk/nagyravágyásuk miatt érik el a sikereket,aztán öntelt nagyképű hólyagokká válnak,mert fejükbe száll a dicsőség...

Ha a gyerek születése a két jegy határára esik,talán megkapja mindkettő pozitív hatásait....majd akkor jön amikor jönni akar,ezt nem te döntöd el,bármennyire szeretnéd..

2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hol olvastál olyat a szűzről, hogy nem lesz sikeres... A szüzek rendszerint iszonyat kitartóak. Ők a legkeményebben dolgozó jegy. Igaz, előfordul, hogy nincsenek vezetői ambícióik, de ettől még nagyon is lehetnek sikeresek.

Egyébként az oroszlánoknál is találni sikerteleneket szép számmal.

2018. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

" Az oroszlánok többsége csak a becsvágyuk/nagyravágyásuk miatt érik el a sikereket,aztán öntelt nagyképű hólyagokká válnak,mert fejükbe száll a dicsőség..."


De a szűz horoszkópú fiad az szent mi?? Miért kell más gyerekét ennyire ócsárolni? Jó magam oroszlán vagyok, és nem vagyok becsvágyó, nagyképű hólyag. De olvasva amit írtál elismerem, hogy okosabb vagyok a fiadnál, mert én legalább elsőre sikeresen lediplomáztam, és azóta is normális munkahelyen dolgozom. Nem vagyok becsvágyó, nem nyalok senkinek, és nem taposok el senkit a karrierem érdekében.. De nagyon utálom aki ilyen hülyeséget ír mint te.

2018. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha ebben ennyire hiszel: az lesz, ami meg van írva.

Nekem elvileg skorpió lett volna a fiam. Ehhez képest 10 nappal később érkezett, nyilas jegyűként. Ez a része hidegen hagy. :)

Csak gondoltam leírom, hogy abban a 10 napban mindent kipróbáltam, hátha ki lehet csalogatni. Csípős kaja, szex, lépcsőzés, emelgetés, mindent, ami veszélytelen. Hiába. Jött, amikor eljött az ideje. :)

És rohadtul nem illik rá semmi, amit a nyilasról írnak. Rám se, pedig én is az vagyok. És egymásra is csak külsőre hasonlítunk.

2018. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"És rohadtul nem illik rá semmi, amit a nyilasról írnak."


A nyilas csak a napjegyetek, tehát ez a születéskor a Nap helyzetét jelzi csak és kizárólag, de akkor még nem esett szó a többi égitestről (merthogy van még ott bizony hold, Merkúr, Mars, stb.), sem az aszcendensről, ami sokak szerint még fontosabb, mint a napjegy. Na mindegy, szóval ezek azért árnyalják a személyiséget.


Nálam pl. az van, hogy skorpió a napjegyem, de rengeteg dolog van a nyilasban nálam, tehát inkább a "nyilasságot" érezni rajtam, semmint a "skorpióságot".

2018. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de leírom a véleményem a kérdésre. (Rossz volt olvasni egymás sértegetését egy-egy kommentbe ez szomorú szerintem.) Befolyásolja a gyerek személyiségét a jegy tény, de szerintem sokkal jobban az-az épített környezet és családi - baráti - rokoni szvéra lesz a meghatározó meg az örökölt gének összessége. Ez fogja meghatározni mennyire lesz sikeres. És ezt nem lehet megmondani mi lett volna, ha "x" vagy "y" jegyben született volna. Úgy is az van, hogy a természet eldönti és ez így lesz jól. (Most már nyilván eldöntötte.)
2020. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!