Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika aszcendensrol tapasztalatok?

Bika aszcendensrol tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Altalanossagban szeretnek kerni tapasztalatokat ha ennyibol all a horoszkop ha nem en is tudom es olvasni is sikerult megtanulnom es igen az interneten is elolvastam mar rengeteg cikket.. szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi ez esetben barminemu tapasztalat amiben a bika jegy szerepel szivesen fogadok! ☺️

Koszonom a valaszokat!



Napjegyem rak, aszcendens bika hold oroszlan...


Halmozom az elvezeteket, nagyon hirtelen haragu vagyok es turelmetlen mindent egyszerre akarok... ugyanakkor szeretem magam biztonsagban erezni.. Amitol neha magamtol falra maszok mert ilyen esetben bekattanok es csak megyek a fejem utan tobbnyire amit utolag megbanok...


2018. dec. 29. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Bika mint aszcendens, szívós, nagy erőfeszítésre képes, makacs, szenvedélyes, féltékeny.
2019. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!