Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika bak vagyok lehetséges az...

Bika bak vagyok lehetséges az hogy akarva akaratlanul is a szüzek vonzanak?

Figyelt kérdés

Most figyeltem fel erre

Véletlen összefutottam egy szűz nyilas lányal (nemtudtam még hogy ő az) és furcsamòd vonzòdom hozzá..nemnagyon ismerem nem szupermodell de nagyon jòl eltudunk beszélgetni pedig én személyszerint nemmvagyok nyitott se nagy dumagépsem de velük mindig “megnyugszok” és ezt hogy szüzekkel jòlelvagyok már többször bebizonyosodott,de kapcsolatom még egyszersem volt velük...tudatalatt hozzájuk vonzòdom vagy kívánom?



2018. dec. 30. 04:13
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehetséges. De inkább azonnal szokj le a horoszkópról, mert egy nagy hülyeség.
2018. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nemm lenézni akarlak v hasonlò

De ha hülyeségnek tartod(pedig egész pontossan behatárolhatò egy ember személyisége)miért olvasgataz etémában..?én hülyeségnek tartom pl a chemoterápiát és társait és eszem ágában nincs a témával foglalkozni semmiizben

2018. dec. 30. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Mert ők tán elviselik, ha velük is ilyen tagolatlanul beszélsz. (Sem pont, sem vessz...)

Ha az a kifogásod,, hogy telóról írsz, máskor olvasd vissza magadnak irományod, mielőtt elküldenéd.,

2018. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mert ők tán elviselik, ha velük is ilyen tagolatlanul beszélsz." - Pont a szüzek, akiknek egyik tulajdonságuk a kukacoskodás?


Kérdező, lehet rá magyarázat a részletes képletedben, Vénusz, Hold helyzete, 5., 7. házad, azok uralkodója, vagy a Szűz uralkodójának a helyzete lehet érdekes.


Nálam is van ilyen, nőként, nálam az egyik napjegy a Bak, ami vonzani szokott, és a Jupiter, ami női horoszkópban az egyik olyan planéta, ami a férfit jelöli, az én személyes képletemben a Bakban áll.

2018. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"Nemm lenézni akarlak v hasonlò


De ha hülyeségnek tartod(pedig egész pontossan behatárolhatò egy ember személyisége)miért olvasgataz etémában..?én hülyeségnek tartom pl a chemoterápiát és társait és eszem ágában nincs a témával foglalkozni semmiizben"


1.Ocsmányul írsz.


2.Azért olvasom hogy tudjak válaszolni az ilyen alaptalan kérdésekre, hogy szembesítsekek azzal hogy az asztrológia és a horoszkóp úgy hülyeség ahogy van,mert hajlamos lehetsz arra hogy az egész életedet egy ilyen alaptalan hülyeséfre alapoz.


3.Úgy hogy gyorsan szokj le róla, mert pontosan így fogod elcseszni az életedet!

2018. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát nemtom, bármi lehetséges, én Nyilas-Mérleg vagyok, és eddig minden lány, akivel volt valami az Mérleg volt vagy Vízöntő, pedig én nem ez alapján választok párt, csak utólag így visszatekintve ez így jött ki.
2018. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én sem ez alapján választok, de valahogy mindre van magyarázat, kik szoktak szimpatikusak lenni.

Eddig három napjegy volt, akik döntő többségben szimpatikusak voltak eddig számomra, és egy negyedik, akik még a többi előtt vannak. A 3 domináns napjegy nálam a Bak, az Ikrek és a Szűz. Én nő vagyok, tehát férfit jelölő planéták érdekesek lehetnek, ilyen például a Jupiter és a Mars, nekem mindkettő a Bakban van, illetve érdekes lehet még az adott jegyek uralkodó bolygója, az Ikreknek és a Szűznek ez egyaránt a Merkúr, és nálam ez a 7. házban áll, ami a házasságot jelölő ház, a Baknak pedig a Szaturnusz az uralkodóbolygója, ami nálam a saját napjegyemben tartózkodik.

A negyedik, ami nem annyira domináns, de dominánsabb, mint a nem említett jegyek, a Bika, nekem ott van az Ascendensem, a Holdam, a felszálló holdcsomópontom, de mivel ott kezdődik az 1. házam, ami az Én háza, és a Holdcsomópont is kapcsolódik ehhez, vagyis az én érvényesítése is fontos, ezért velük van egy rivalizálás, nem a vonzalom dominál.


De nem ez alapján választok, nem játszok rá, egyszerűen tényleg így alakul, még ha valakiről elsőre nem is tudom, milyen napjegyű, ezek előjönnek.

2018. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Acvarius válasza:

Én is bika vagyok, eddigi életem (18) egyetlen szereleme egy skorpió, de vannak más skorpió ismerőseim is, akiket viszont rühellek. Na és?

A horoszkópok azért nem jók, s igazak"" mindenkire, mert nem mondd semmi konkrétat csak a jó dolgoklal dobálózik.

Ne mondd már, hogy ha teszem azt egy nyilas mamának és egy nyilas kisfiúnak pont ugyanúgy helyes megalállapítás lesz pl az, hogy nem sokára reá talál a szerelem. Vagy történni fog véled valami rossz. Csőtörés, bevered a kislábujjad, lepattan a műkörmöd ugyanaz a rossz"" kategória. És ilyenek nap, mint nap történnek.

A személyek leírása is egy nagy vicc. Totál átlagos jelzők egymáshoz pakolása és már készen is van a horoszkóp leírása.

Volt egy olyan teszt is, amelyen a gyerekek személyre szabottan" " megkapták személyiségük értékelését, pedig ugyanaz volt rajtuk, bár ezt ők nem tidhatták, s míly érdekes majdnem mindenki azt mondta, hogy igazak reá.

Akkor meg? Miről is beszélünk?

2019. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Acvarius válasza:
Bocs az elgépelésért. 😆
2019. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!