Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg és kos mennyire illik...

Mérleg és kos mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek kíváncsi vagyok leginkább mérlegek válaszára ők mit gondolnak? Hogy lehet őket megtartani? Milyen lányokat szeretnék mivel lehet a kedvük én járni?

2019. jan. 1. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem komolyan vagyok itt, de akik komolyan hisznek az asztrológiában se fognak tudni erre válaszolni. a mellett, hogy mondattanilag és értelmezés szerint igen csak vérzik a kérdésed részletezése, annyit tudhat meg az olvasó és potenciális válaszoló, hogy van egy fiú, akit szeretsz és szeretnéd megtartani. Az, hogy te is fiú vagy e, vagy esetleg lány és hogy ő mérleg e, vagy kos, az bizony nem derült ki.

Az általános vélekedés csak a két jegy alap és tiszta személyiség rajza alapján az, hogy ez egy tökéletes párosítás. A Mars és a Vénusz, tűz és a víz, a két ellentét, akik tökéletesen kiegészítik egymást.

2019. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!