Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi oroszlán nő soha...

Rák férfi oroszlán nő soha nem csalja meg egymást?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 10:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek kijőnnek egymásal? Én tisztelem embereket.
2019. jan. 2. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én tisztelem embereket"



Én meg imádom állatok. Nagyon akartam ezt. Azért jöttem ide, hogy látjuk a állatokat. ÁLLATOOOOOOK

2019. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
:DDDDDD
2019. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁLLATOOOOOK
2019. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Áááááááá, soha. Csak ha úgy adódik...
2019. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Normális választ ha lehet.
2019. jan. 2. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Normális kérdést, ha lehet...
2019. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Normális választ ha lehet.
2019. jan. 2. 13:04
 9/12 grafno ***** válasza:
100%
A megcsalás nem attól függ, hogy ki mikor született. Minthogy sosem fognak veszekedni, egyszerre wcre menni, ugyanazt a zenét hallgatni.... Több ezer variáns lehet még.
2019. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem ennyibol all asztrologiat illetoen meg foleg nem ennyibol!

Fugg a neveltetesrol elete soran szerzett tapasztalataitol!


De hogy kapj “normalis” valaszt a nem epp normalis valaszodra az az, hogy a rak hapsi is tud ugyanugy hutlen lenni mint barki mas az oroszlan no meg foleg! Rak ferfi ha csak az esztetikumot nem nezzuk amit a rak kedvel akar a kulsosegekben is, ha erzelmileg inlabilis hamarabb kereshet megnyugvast abban ha felrebxszik ezaltal kieli a maga kis abrandjait legyen az barmi. Az oroszlan no pedig sajat egojabol lep felre, ha nem kapja meg azt a minosegu es mennyisegi figyelmet amit elvar es ido elteltetevel egyre tobb es tobb lesz o is hamarabb bocsatkozik ilyen dolgokba hogy visszanyerje a hoditasaval az onbizalmat. A rak ferfi is kisse hiszterikusabb alkat az oroszlan no meg plane, itt a rak no es oroszlan ferfi jobb felallas, de ha a rak elviseli a nyiltan uralkodo oroszlan not az meg atadja az iranyitast a fu alatt amugy is iranyito rak ferfinek harmonikus kapcsolat is lehet, kiegeszitik egymast kitarto mindket fel az oroszlan tudja adni a fellepeset bizonyos helyzetekben mig a rak megerzesei es atlatasa reven pedig tudja mi a megfelelo es mi nem. Kajalgatni szeretnek utazgatni elvezni az eletet, de mo dom ha mindkettore egyszerre jon ra a hiszti abbol hangos ordibalas lesz!!:)

2019. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!