Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mondják az Ikrekre, a...

Miért mondják az Ikrekre, a Mérlegre és a Halakra, hogy kettős jegyek?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul ez meg?

2019. jan. 3. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A belső megélésük gondolatuk körbe járja alaposan az eseményeket élményeket stb . Ezért önkritika több alternatíva gyors felismerése kiszámíthatatlan hangulat jellemzi őket . Jelképesen hamar bejárják a mennyet poklot észlelik a valóságot és a túlvilágot .
2019. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Elnézést, a mérleg nem kettős jegy. A Halakra meg az Ikrekre az3rt mondják, mert ellentétes pólusok vannak a szemêlyiségükben. A Halak meg az Ikrek is tud egyik nap tök kedves, a másikon meg teljesen hűvős lenni. ( én több ikreket ismertem, szinte mind ezt csinálta és nagyon idegesített) . Ráadásul a Halkak a valós meg a fantáziabirodalmában is nasgyon jól érzi magát, és néha nem akar felêbredni.
2019. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
* Halak, na
2019. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ikrek minimum ketten vannak, a mérlegnek két serpenyője van, a halak meg alapból többes szám.
2019. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert olyan mintha tudathasadásos lennék. Két egymással ellentétesen gondolkodó, egymásnak ellentmondó, mást akaró személyiségem van. Baromi zavaró néha. Egy halak.
2019. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 3. 22:47
 7/15 anonim válasza:
62%
Azért, mivel a Halak kivételével mind a két jegy iszonyúan kétszínú. A Mérleg egy pletykás és kibeszélős, az Ikrek pedig a legkétszínűbb jegy egyike, aki nem egyenes, és gyakran hazudik..
2019. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sokszor köpönyegforgatóknak tapasztaltam ezt a három jegyet, tudnék mesélni.
2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

A Halak se piskota.Megjatssza a kedves,es empatikust.Kozben irigy ketszinu erdekember,es bosszuallo is.Szereti a hizelgest.Tudom mert a kisfonokno Halak,kollegano az egyik egy intrikus Ikrek,harsany,es megjatssza magat,szenteskedo,templomba jar,kozbe meg csalta a ferjet egy csaladtagjaval...

Nincs jo velemenyem roluk.

Persze biztos vannak kivetelek.

2019. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert kétféle személyiségük van. Az egyik legjobb barátnőm ikrek. Egyszer játssza, a félénk, visszahúzódó kislányt, másnap meg posztol magáról egy merész képet. Aztán leszedi. Megint csöndes. Aztán kitör, mint egy vulkán. Nagyon furcsa. Egy ikrek fiút (férfit) is ismerek. Van, hogy beszélgetsz vele, tök aranyos, visszahúzódónak tűnik, aztán másnap szembesülz vele, hogy elég piás, hangos ember valójában. Az ikrekek furcsák, de nekem ez bejön. Ismerek két mérleget. Az egyik egy álszent, hazudozós érdekember. Jól meg tudja magát játszani. A másik egy kívül angyal, belül ördög típus. Ismerek 2 halak lányt is. Eleinte barátságosak voltak velem, aztán szépen sorjában cselesen próbáltak lerázni, és ignorálni, amikor megtudták, hogy én nem vagyok az a tipikus cigizős és nagyon gazdag lány.
2019. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!