Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és rák férfi mennyir...

Nyilas nő és rák férfi mennyire illik össze?

Figyelt kérdés

Ha ez számít, bika aszcendensel rendelkezem, és a holdam a nyilasban van. Úgy tudom ezek a fontosabb horoszkópok.

A lánynak nem tudom az aszcendensét, de eléggé sokat beszél, jó a kisugárzása, pörög nagyon, de ha kell tud nyugodt is lenni, nagyon jó a humora, és vicces, elég bújós és hűséges, de ha valakivel összeveszik haragtartó, illetve optimista. Tehát ezek alapján ha profik vagytok ebben, nagyon örülnék, ha mondanátok egy erős tippet.


Ui.: Magamról annyit tudok mondani, hogy rendkívül nyugodt vagyok, könnyen megbántható, sértődékeny, de soha nem mutatom ki, egy érzelembomba van bennem, ami általában akkor robban fel, amikor összegyűlnek a gondjaim, problémáim és este alvás előtt egy sírással kiadom magamból. Az érzéseimet csak azzal osztom meg akiben bízom, és nagyon fontos számomra a becsület.



Ezek alapján, amiket eddig leírtam szerintetek összeillünk? Nagyonn várom a válaszokat és előre is köszönöm!!! 17/F nagyon szerelmes állapotban



2019. jan. 4. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem összejött egy Nyilas nő-Rák férfi (én) kombináció. Ha nincs párja az illetőnek, akkor össze tud jönni a dolog, összeillenek, mert együtt tudnak lenni egymással: Vannak dolgok, amikben kölcsönösen kiegészítik egymást. Tehát működhet a dolog. Ragaszkodik a szeretteihez. Nálam az volt a "gond(?)", hogy már volt párja.
2019. jan. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello. Bár én csak fordítottan tudok nyilatkozni, de az nagyon jó. Nyilas férfi vagyok és azokkal a lányokkal eddig mindig nagyon jó és elmélyült volt a kapcsolatom, akik Rák jegyűek voltak, ez persze lehet, hogy csak véletlen. Eddig az összes barátnőm Rák volt vagy Mérleg.
2019. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Nyilas Férfi vagyok. 10 éve vagyok a Nejemmel,aki ràk jegyû. Nagyon szeretjük egymàst. Egyik exem is ràk jegyû volt. Vele 4 évet voltam. És voltam egy mérleg hölggyel 5 évet. Szòval szerintem összeilletek :D
2019. jan. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen összeillenek!
2019. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mennyire illik össze ha nyilas nő rák aszcendenssel és rák férfi bika aszcendenssel? 🥺
2020. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Katasztrófa.

Nyilas nő

2021. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!