Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák pasi oroszlán nő között...

Rák pasi oroszlán nő között milyen a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak a napjegy szamit, de rak csajkent en csak pozitivat tudok mondani az oroszlanokrol legjobb baratnom is az, illetve tobb oroszlan palival ia randizgattam.. jellemzo rajuk az elvhajhaszat a “nagyot mutatas”, foleg dirigalni szeretnek tettlegessegre lustak, de ha felbosszantjak oket mar fizikalisan is “mennek”.


Nekem bika azaszcendensem es ha kell az oroszlan barinommel megyunk egbe vilagba, elvezzuk az eletet, de o csak a penzt tudja kolteni es en szoktam lerantani a foldre mikor mar tulzasba esik es tovabb nyujtozkodik mint ameddig a takaroja er es ideje neki latni dolgozni....:)

Tudni kell kezelni a dirigalasat, es ha elveti a sujkot “helyretenni.” Nem haragtarto jegy, de neha elszall az agy!:)

Ja es szeretik nagyon ha kiszolgaljak de cserebe te is nyugodtan elvarhatod tole ugyanis az egyenrangu partnereket kedvelik nem azokat akiket elnyomhat...

2019. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drazicc ***** válasza:
20%
állati
2019. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
még akár jó is lehet, ha nem horoszkópra alapozod a kapcsolatot
2019. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a fordítottját ismerem: rák nő és oroszlán pasi. Az ismeretség 54 év, a házasság 49. Élénkítő veszekedésekkel teli, mégis harmonikusnak mondható, mindkét fél számára pozitív eredménnyel járó, egymást kiegészítő kapcsolat.
2019. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A rák ollója szorítja a oroszlán nyelvét.
2019. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!