Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek és a Szűz csillagjegy...

Az Ikrek és a Szűz csillagjegyű emberek miért nem tudják megérteni egymást?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 20:43
 1/9 anonim válasza:
79%
Szerintem nem a csillagjegyekben van a hiba. Ezek a csillagjegyes dolgok csak baromságok.
2019. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha a jellegeket nézzük,a szűz csendes,ikrek hangos,mindig beszél, szűz kötelességtudó,ikrek hajlamos a füllentésre.
2019. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az én csillagjegyem ikrek, apámé szűz, mégis tökéletesen megvagyunk és nincsenek köztünk gyakran nézeteltérések:)
2019. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szűz vagyok.Haverom ikrek.Elvagyunk :)
2019. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom ikrek férfi én meg szűz nő vagyok. Ilyen jo kis eszmecsereket soha nem folytattunk senkivel csak egymással és ezt nem csak én mondom. És a legjobb hogy szexuálisan egyáltalán soah nem is vonzottuk egymást. Tok jó :D mindenkinek ilyen legjobb barátot kívánok.
2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zombee válasza:
57%

A miértre a válasz:

azért, mert felnőtt létedre hiszel efféle baromságokban!

2019. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Anide113 válasza:

Én szűz jegyű vagyok és valahogy mindig is vonzottak az ikrek jegyű pasik. (Nem feltétlen párkapcsolati szempontból, csak hamar megkedveltem Őket). Viszont egy idő után mindegyikkel tönkre ment a kapcsolatom, a baráti is. Tudom sokan hülyeségnek tartják, de illett rájuk az ikrek séma, hogy kettős a személyiségük és ezt

egy idő után nem tudtam elviselni.

2019. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Tudtad, kedves kérdező, hogy az aktuális világvégék érkezését is az asztrológusok szokták kiszámítani?

1525 óta szinte minden évben volt legalább egy. Eddig hány jött be? Ha egy ekkora horderejű eseményt nem tudnak kiszámítani, akkor majd pont a parányi ember sorsát tudják?

2019. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es


Vagy lehet hogy téged nem bírnak elviselni... :)

2020. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!