Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalatokra lennék kìvàncs...

Tapasztalatokra lennék kìvàncsi, milyenek a Ràk férfiak?

Figyelt kérdés

A természetükre gondolok,meg arra is,egy kapcsolatban milyenek?

Példàul inkàbb papucs típusok,vagy jobban szeretnek irànyítani? Stb..


2019. jan. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Két típusuk van alapvetőleg : az egyik nagyon gyerekes viselkedésű, csepegősen romasntikus kivülről-....és sajnos bgelülről is , csak írányítani lehet, csattog összevissza.. Ezt el kell hajtani.( de ha papucsot akarsz, tökéletes mondjuk) A másik ugyan gyerekes visekedésű, de hamar ki tudja mutatni úgymond a foga fehérjét, keményen, férfiasan tud viselkedni és igen, ha kell írányítbis.( ez egyébként Ràk nőknél is így van. Kivülről szendének tűnnrk de az csak illuzió, látszat)
2019. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 ki akar hülyét aki irányítgat? :D A második típus való elhajtásra az első tökéletes.:))
2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két véglet lehet: családcentrikus vs. magányos farkas. Akit megkedvel, azt nagyon tudja szeretni, segíteni. Nehezen-, vagy épp nem fejezi ki az érzelmeit, így hangulatingadozásai vannak, ami rémisztő lehet annak, aki nem ismeri. Inkább introvertáltak. Társaságban először csendes, meghúzódó, de ha érzi a biztonságos közeget, akkor képes megnyílni. Ha van húzó személy a közelében, akkor képes a képességeit fejleszteni pozitív irányba.

Intuitív személy.

Egy Rák férfi.

2019. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rakkent ismerem a rak ferfiak a kisujjukig, foni, legjobb barat stb...:-)

Amit az elso irt, en ilyen “papucs” rak ferfival nem talalkoztam meg barkit akit megismerhettem mind iranyito tipus volt aki “kivulrol “ is volt aki csak a fu alatt de megis minden ugy lesz ahogy o azt gondolja ugy hogy a masik eszre sem veszi! Az osszes rak akiket ismerek sikeres, eltokelt, kitarto emberek viszont nagyon igaz rajuk az egyet elore kettot hatra elv de igy vagy ugy ugyis elerik azt amit szeretnenek! Kapcsolatban nem turik meg az iranyitast meg ha azt is hiszik csak szamara semmit nem jelento dolgokban enged, nem erdekli! De aki igen! Azert kuzd, mar pedig nem egy ilyen tetye totya babusgatni valo jegy amilyennek sokan hiszik! Magambol kiindulva is nem erdekel rengeteg dolog barati tarsasagban is en vagyok a csendes gyilkos mig a tobbiek nagyhangja mellett en nem fecsegek “baromsagokat” “idegen” embereknek akik tobb mint valoszinu telibe szarjak a mondandodat amugy is!:-) Kapcsiban en az egyenrangu partnert szeretem meg arakok is ennel a jegynel nincs olyan h kihordja a nadragot stb! Erzeki, szenvedelyes erzelmeken ekresztul el emg sok midnent nem hatalmi harcokon at! Mert lehet ezt meg azt mond aztan elfordul es nevetve teszi a dolgat ugy ahogyan o szeretne! Szerintem humorosak is igaz nem annyira mint nekem egy vizonto v kos!:-) jo lelkuek jo termeszetu jegy konnyen megbiznak benne az emberek! Ami szamara jo ellenben ha te k..ocsog vagy akkor hiaba biztal emg benne o lxszxr teged! Bosszuallo tipus es hirtelen haragu! De nem erzekenyek annyira h pityeregjenek mindenen! Ragaszkodoak..

2019. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!