Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet egy ikrek csillagj...

Mivel lehet egy ikrek csillagjegyű illetőt levenni a lábáról?

Figyelt kérdés
Valakinek valami tapasztalat? illetve ikrek válaszát is várom ☺️

2019. jan. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Azzal hogy nem az idióta "horoszkópok"

szerint éled az életed...

2019. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Engem is ez foglalkoztat, ezért járok fel ide... Amiket én olvastam, különböző források által, azokat fogom most leírni.

Nekik az intelligencia fontosabb, mint a külső. Persze, nem árt ha jól nézel ki. Legyél igényes és ápolt azért. Nekik többet ér egy tartalmas beszélgetés bármilyen nemi együttlétnél. Az izgalmas embereket szeretik. Utálják, ha rájuk másznak, utálják ha az ellenkező nem kezdeményez. Szeretnek ők irányítani, ők hódítani. Szeretik a humort, a társaságot és úgy tudnak bolondok lenni, hogy közben borzasztóan okosak. És rafináltak, nehéz előlük elrejteni az érzelmeket. Sokkal többet számít nekik egy intelligens megjegyzés, mint egy villantás(ha lány vagy :D) szeretik az okos embereket, ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni, ez saját tapasztalat is. Hamar ráunnak az emberekre, nem a leghűségesebbek, de azért meg lehet őket tartani, csak fontos, hogy mindig le tudd nyűgözni. Főleg az intelligenciával. Fontos tudni az ikrekekről (lol ez rosszul hangzott), hogy két személyiségük dominál. Az egyik, a gyengébb, a flegma oldaluk. Amikor ilyen "állapotukban" vannak, akkor lehet beismerni, hogy ők KIISMERHETETLENEK. Olykor még azokkal is bunkóznak, akit éppen próbálnak elcsábítani. Ez (tapasztalataim szerint) akkor jelentkezik, amikor kavarognak bennük az érzések, ami elég gyakori. Ezért is tartózkodnak sokan tőlük, de nekem ezzel együtt (is) az ikrek a kedvencem. Szeretik a beszédes embereket, de fontos, hogy náluk többet senki nem beszélhet! Mint említettem, szeretnek ők dominálni, vezetni, és fontos számukra, hogy jó hallgatóság legyen a partner. Gyakran nagyképűek. (egy kis negatívum)! Nem az az otthon ülős típus, vonzza az ismeretlen. Mivel ismerkedni is szeretnek, ezért mondják, hogy hűtlenek. Bizony, elég gyakran lesznek szerelmesek - ami sokszor csak fellángolás. Ha azt látja, hogy jelenlegi kiszemeltje vagy éppen partnere nem tudná hosszútávon lenyűgözni, akkor friss húst keres. Valaki mást. Nem árt tudni, hogy NEM hazudoznak. Amit mondanak, azt éppen úgy is gondolják, ám lehet, hogy pillanatok múlva már másképp fogják ugyanazt gondolni. Ők ilyenek. Persze aki szerint butaság a horoszkóp, csak nevet ezen, hogy miket hordunk össze. Én sokat olvastam az ikrekekről (ismét hülyén hangzik :D) és nagyjából ez a lényeg. Kérdésedre a válasz: az intelligenciáddal tudod leginkább lenyűgözni. Egyébként várom ikrekek válaszát, hogy mennyiben igaz amit írtam.

2019. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a hosszú kifejtest, nagyjából ugyanezek a tapasztalataim az ikrek(ekkel) kapcsolatban😂 nekem is eddig ez a legjobban bejövő embertipus, bar sokan mondjak, hogy kétszínűek, nem tudnak titkot tartani, meg tapasztalataim szerint nagyon sokan nem kedvelik őket, amit igazából nem értek a mai napig😅
2019. jan. 15. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Engem valamiért ők vonzanak és nekem tetszetős személyiség :)

A legtöbben nem szeretik a hűtlen típusúakat, de ők sem feltétlen azok, csak szeretik az újat, az ismeretlent

2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Megpróbálhatod egyszerűen kigáncsolni, de ikrekkel vigyázni kell, mert amint az egyiket elgáncsolod, a másik gyorsan kapcsolhat.
2019. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ikrek szolgálatodra.

Ismerd meg a személyét, ne mindent sa horoszkóp alapján ítélj meg. A 2. válasz...általános cucc, ami tágan van megfogalmazva, vagy csak nem igaz rám. Ki a franc szereti a hűtlen embereket? Egyébként az első válaszadónak van igaza, kivéve, ha olyan dilipók a kiszemeleted, mint te.

2019. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!