Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió, Rák, Halak. Miben...

Skorpió, Rák, Halak. Miben különböznek, miben hasonlítanak?

Figyelt kérdés
Illetve miért mondjàk, hogy a Skorpió a legerősebb , a Halak a leggyengébb "láncszem" köztük?

2019. jan. 16. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
A skorpió és a rák mindketten ízeltlábúak, de ezen kívül ki is fújt köztük a kapcsolat. Teljesen más családba tartoznak, ég és föld a kettő. A halakról nem is beszélve, azoknak közük sincs az egészhez, külön osztályt alkotnak.
2019. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3-ról elmondható általánosságban, hogy titokzatosak. Leginkább a skorpió. Azért mondják a skorpiókra, mert nagyon kitartóak, erős idegzetűek. Ismerek egy skorpiót, akinek nincsenek igazi rokonai. Leléptek vagy meghaltak. 15 éves. Nagyon erős személy, és próbálja úgy élni az életét, mint bárki más. Nem siránkozik, hogy neki sokkal nehezebb. Vagy ki tudja. Elég titokzatos, de úgy látszik, hogy minden a legnagyobb rendben nála. A rákok nagyon nem jönnek ki jól a skorpiókkal, azon kívül, hogy titokzatosak, szerintem kb semmiben nem hasonlítanak. A halak csillagjegyűekről nem szeretnék semmit írni. Csak néhányat ismerek, de számomra az oroszlán után a legvisszataszítóbb. Akiket én ismerek legalábbis.
2019. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj te kis mindentudó #2!,:) Mivel mind3 vizes jegy, eleve van bennük egyfajta hasonlóság.
2019. jan. 16. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Zombikra ez igaz lehet.
2019. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol én csak leírtam a tapasztalataimat, de úgy látom ez jobban zavart mint az aki kb leszolta az egész asztrológiat :)
2019. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak annyi a kozos,h vizjegyu mind a harom.

Illetve Rak,Skorpio eleg titokzatosak.

Halakrol nekem sincs tul jo velemenyem,latszatra kedves,simulekony,empatikus,de van egy bosdzuallo ,negativabb oldala is .Mondjuk ,allitolag a Skorpio is bosszuallo,de oket nem ismerem annyira .

A Rak inkabb belfele fordulo,gyengenek latszik ,de nem az,a pancelja moge bujik,ha megbantjak,es sertodekeny.

2019. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindharom erzelmes szerintem, tipikus crybabyk

en skorpio vagyok

halak es skorpiok jol kijonnek

2019. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!