Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegyűnek...

Skorpió csillagjegyűnek mennyire ajánlatos egy Ikrekkel vagy Mérleggel kezdenie?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ezekben a dolgokban,én skorpió vagyok a volt barátnőm ikrek,nem sok ideig voltunk együtt mert állandóan balhéztunk,szerinte elviselhetetlen vagyok,szerintem meg ő az,idegesítőbb nőt nem ismerek nála,nem is tudom hogy jöhettem vele össze amikor az egész lénye és minden mozdulata bosszantott..bár szerintem ennek semmi köze az asztrológiához,ez egy ember személyiségétől függ.
2019. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire leginkább. Ha perverz szexuális igényei vannak egy másik Skorpiót ajánlanék.

Ha olyanra vágyik,aki megérti,de " cserébe" kicsit túlérzékeny, akkor Halak. Ha viszont olyan keres, aki minden hülyeségével együtt el tudja fogadni, és szeretni ,akkor Rák.

2019. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát minden esetre vízöntőt és oroszlánt nem.

Ha van türelme és kapacitása "falat bontogatni" akkor bakot, ha energiabombát, akkor kost

2019. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A skorpió tökéletes párja a rák.
2019. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is voltak dolgaim ikrek sráccal (skorpióként)... soha meg nem értettük egymást igazán. (most viszont egy oroszlán sráccal vagyok együtt, nagyon harmonikus kapcsolat, annak ellenére, hogy ez is elvileg gyilkos páros - tehát vannak kivételek)
2019. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!