Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió és ikrek párosa?...

Skorpió és ikrek párosa? Mennyire jó vagy rossz? Skorpió lány, ikrek fiú

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2019. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így nem oké. Az Ikrek szeret kacsintgatnak, flörtölgetni, amit a Skorpió nem visel el. A Skorpió nő , de fêrfi se bírja, ha " zsákmányon" osztozkodnia kell.
2019. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ikrek nem féltékeny a skorpióra, ha szereti? Mert úgy tudom a skorpió is szokott flörtölgetni, félre kacsintgatni, de persze neki ez normális, csak a párjának tilos, neki nem.
2019. jan. 18. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen. A Skorpió is szeret flörtölgetni, de az neki " jár". Az ikrek meg nem feltétlenül féltékeny, de ha a skori elkezdi az elszámoltatást, kikérdezgetést, gyorsan tiplizik.
2019. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ikrek férfi vagyok. Volt skorpió barátnőm. A közvéleménnyel ellentétben egyáltalán nem volt annyira félelmetes és borzalmas mint ahogyan azt leírják. Szétmentünk aztán, ez igaz, de semmi komolyra nem kell gondolni, nem voltak hatalmas háborúk. Simán csak felismertük, hogy nem passzolunk egymáshoz annyira és elhidegültünk, de ennek ellenére nem haraggal váltunk meg egymástól, hanem semlegesen.

De, hogy nagyon kis szàzalékban alátámasszam a sztereotípijákat, az azért igaz, hogy volt benne egy ilyen birtokolni akaró, neki mindent, nekem semmit fajta stílusa, de aztán nagyon gyorsan helyreraktam és azért tudatosítottam benne, hogy tudja, hol a helye. Aztán abbamaradt ez a viselkedése.

Egész egyszerűen ő megértette, hogy engem nő nem fog irányítani és kontrollálni, én pedig megértettem, hogy ha én nem kacsintgatok félre akkor ő sem.

2021. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!