Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és Bak nő...

Skorpió férfi és Bak nő kapcsolata milyen lehet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem rossz, merthogy az ellentétek vonzzák egymást, de a Skorpió egy idő utan túl “ keménynek” és racionalistánsk érezheti a Bakot, a Bak meg nem tud mit kezdeni a hangulatingadozásaival, és lelki mélységeivel.
2019. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden jegypárosításnál amúgy észrevettem, hogy ffi-nő / nő-ffi viszonylatban mások lehetnek az energiák. Pl. Egy Skorpió nőhöz jól illik egy Bak pasi, míg egy Skorpió pasihoz nem bizti a Bak csaj. Vagy ilyen pl. a Skorpió- Ikrek. Ha Skori ffi- Ikrek nő, az úgy esélyesen jó kapcsolat, ha Ikrek pasi-Skori nő...az már úgy necces.
2019. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon rossz kapcsolat lehet köztük, ha mindketten saját nemükhöz vonzódnak.
2019. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

szerintem a bak csak a bikával működhet jól... ismerőseim pont bak-bika páros

fiú bak lány bika tőlük csak tanulni lehet lokik egymást előre nagyon harmonikus az ő kapcsolatuk... bár a bakra azt mondják hogy 2 fajtája van a szoknya pecer aki minden nőre rá megy és a vissza huzodobb ridegebbnek tűnő fegyelmezett bak aki "falat húz" maga köré, na ezt csak a bika képes le olvasztani...

2019. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősi körben szintén van egy bak-bika páros, de ott a bika napjegyű nő olyan dolgokat is csinál, ami a bak napjegyű pasinak nem tetszik, zavarja, ez előbb-utóbb robbanni fog, mert kétlem, hogy vele megosztaná, nem az a típus, aki magától elmondja a problémáit, max ha kihúzzák belőle, ez is csak azért derült ki szűkebb ismerős körben, mert ő csak húzta a száját valamire a barátnőjével kapcsolatban, aztán rákérdezett valaki konkrétan, és akkor ki is mondta. De minden lehetséges módon bevédi magát, és takargatja a problémáit. A barátnője ha nem veszi észre, akkor könnyen a padlóra fog esni, márpedig nem úgy tűnik, hogy észrevenné, sokkal inkább kifelé él. Szóval a közös ismerőseik jó része is meg fog lepődni, ha egyszer ennek vége lesz, mert kifelé szuper kapcsolatnak tűnik.


A kérdés viszont nem arra a jegypárosításra vonatkozott, hanem a skori-bak párosításra. Na most a skori egy nagyon türelmes jegy tud lenni, és hajlamos a titkolózásra, akárcsak a bak. De egyénileg nem csak a napjegy számít, hanem ennél jóval több.

2019. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én skorpió (nő) vagyok és nekem nem jött be a bak egyáltalán
2019. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!