Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek milyen csillagjegyű...

Nektek milyen csillagjegyű emberek tetszenek általában a leginkább?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy nagyon vonzódom a nyilas nőkhöz. Nyilván tetszenek mások is, de akiknek nyilas a napjegye, azok közül feltűnően sok bejön. Kíváncsi vagyok, hogy más is megfigyelte-e, hogy egy adott csillagjegy képviselői jobban tetszenek neki.

2019. jan. 19. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Szűz férfiak a gyengéim.
2019. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Skorpió férfi vagyok, Ikrek nők vonzanak a leginkább
2019. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Merleg no vagyok, vizontok jonnek be altalaban, es a parom is vizonto
2019. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Bak férfiak
2019. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
53%
Skorpió nő vagyok és kos férfiak
2019. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Kosként jól kijövök a nyilasokkal, de túlságosan hasonlítunk, amiben meg nem, az idegesít (pletykás és bölcselkedő jegy).

Szeretem azokat, akik új nézőpontokat tárnak elém (szűz, ikrek), velük hosszabb távon is izgalmas (küzdelmes is).

2019. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Kos,halak. /Nyilas nő/27 de a párom rák,jól megvagyunk.☺
2019. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk ez nem csoda, mert a nyilas nők jó fejek és korrektek. Alapvetően jók, segítőkészek, igazságosak. Szóval meg lehet bennük bízni, nem fognak keresztbe tenni, mint sok más csillagjegyű. Amit mástól nem tűrnének, mert igazságtalannak vagy aljasnak tartanak, azt ők sem teszik másokkal. Ha mindenki úgy gondolkodna, mint ők, akkor nem lenne ennyi konfliktus sem családi szinten, sem az utcán közlekedők között, stb.

Bár mindig vidámnak tűnnek, a valóságban szomorúbb alkatok, csak éppen nem a panaszkodásokról híresek, ezért felületes embereknek ez fel sem tűnik.

Előttem írja valaki, hogy pletykás és bölcselkedő, hát ez kerek-perec hülyeség. Eleve inkább befelé fordulók, nem élteti őket a sok beszéd, így a pletykás jellem is kizárva. Bár a dolog már ott sántít, hogy egy kos írja ezt, akiről köztudott, hogy irigy és versengő. Vajon hány sikeres nyilas nő volt ennek a kosnak a közelében, hogy ennyire piszkálja a csőrét?! (Ismerek én is egy nyilas.kos barátságot, nagyon jól együttműködnek, de amint a nyilas valamiben is hajszálnyival jobban teljesít, akkor a kos elkezd áskálódni és a legkülönbözőbb módokon próbálná lejáratni. Hát ezen aztán összevesznek, de mivel a kosnak érdeke a nyilas barátsága, aztán csak kibékülnek. ha nem lenne ennyire engedékeny nyilas ismerősöm, már rég szóba sem állna a kossal....)


Mint nő (mármint társ) egyébként szuper, mert van szíve, tud szeretni, hűséges és jó kapcsolatra törekszik, nem csak úgy érdekből van bárkivel is.


És az okos nyilas nőkkel foglalkozz! A tanulatlanok közt van néhány elkerülendőbb fajta, akiket már nagyon eltorzított agyilag a környezetük. De a többségük és főleg amelyiknek diplomája van, azok jó kategóriát jelentenek...!

2019. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Az lemaradt, hogy nekem a mérleg jegy tetszik leginkább, de a nyilas is, mint barát (de csak mint barát) a bika, aztán a bak és szűz szimpi valamennyire még. Ja és a rák férfi is, viszont a rák nő kifejezetten nem. Végül aki kifejezetten irritál, az a skorpió nő és az ikrek férfi. A többi változó....
2019. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Vízöntő vagyok, skorpió ascendens.

A kosokért megőrülök.

2019. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!