Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Ismertek Ikrek hölgyeket Rák asszcendenssel?

Mi a véleményetek erről a jegyről? Tapasztalatokat is szívesen várok:)

Keress kérdéseket hasonló témában: horoszkóp

jan. 24. 19:28  Privát üzenet  

A válaszok
Én ismerek a hölgyet, Ikre napjegy, Rák vagy Mérleg aszcendens. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy vagy megfojtom, vagy feleségül veszem. Én 16/F Skorpió vagyok.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 26. 06:22 Privát üzenet
Én az vagyok. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 26. 09:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első válaszolónak üzenem: megértem! Én is így érzek a skorpió fiúkkal 😀!!!

Második válaszolótól kérdezem: milyen tulajdonságokat tartasz a legjobbnak magadon?:)

# 3/5Időpont jan. 26. 22:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#magadban

# 4/5Időpont jan. 26. 22:23 Privát üzenet

En Ikrek vagyok, Rak aszcendenssel. De nem holgy.

35F (incel)

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 5. 10:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy a tőlem sokkal idősebb hölgyeket le sem tudom vakarni magamról, a korombelieknél nem sok szerencsém van?
Hol tudom segíteni azokat a hölgyeket, akiket a neműk miattnem vettek fel az adott munkakörbe?
Inkább most a hölgyeket/lányokat kérdezem hogy titeket nőket milyen témák érdekeltek 13-14 éves korotokban és a lányokat is kérdezem hogy titeket milyen témák érdekelnek ebben a...
Mikor láttok ilyen 30 év körüli dekoratív külsejű hölgyeket Audi Q7-essel vagy X6-ossal vagy Mercedes S osztály, mit gondoltok?
Tudná nekem valaki jellemezni a rák hölgyeket?
Bika skorpió asszcendenssel? Milyen?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!