Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp szerint hogyan...

Horoszkóp szerint hogyan lehet meghódítani egy bak férfit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a horoszkóp nem 100% de én szeretem magát az asztrológiát így teljesen megértem azon válaszolókat akik azt állítják hogy ez hülyeség mondjam meg neki hogy szeretem stb de én most kifejezetten az asztrológia részére vagyok kíváncsi hogy magát a bak férfit hogyan lehet "meghódítani"/elcsábítani mik azok a dolgok amik imponálnak nekik.. külső, személyiség, stb...

2019. jan. 29. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az összes bak férfi gerjed a fokhagyma szagára. De vigyázz, mert ha pl. a villamosvezető is bak, ciki lenne ha megrakna mindenki előtt + még a közlekedést is késleltetetnétek.
2019. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Legyél pénzes, befolyásos, karrierista, független és szexre kapható, továbbá jó cseléd - ezeket szeretik a bak férfiak.
2019. jan. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom a többi tippet is...
2019. jan. 30. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tobb bak hapsi udvarlom volt, rak a napjegyem mily meglepo...:)


A stilusomat kedveltek bennem, nem voltam soha harsany sem oltozkodesben sem tarsasagban! Akkor szoltam amikor kellett es akkor altalaban csak rohogtek a megjegyzeseimen, nem rajtam..!!:) Tudtak hogy nalam meg kell ugrani egy lecet, talpalniuk kell amit egy tipikus bak szeret es tud is!! Kitartasuk szerintem utanozhatatlan tobb evig udvaroltak nekem olyan dolgokat megtettek nekem amitol fulem kette allt es szerintem soha nem felejtem el Nekik..! Nem a szavak embere a bak, sokszor vonzodik bohokasabb vagy ha jo szo ra “bolond” emberekhez...! Noiesseg minden tekintetben nyero naluk, mellettum viselkedhetsz tetotol talpig igazi csajkent ok igazi hapsik lesznek....

nem ennyibol all az asztrologia de kesobb utana olvastam es szorol szora igaz volt a bakra jellemzo dolgok mint amiket en ateltem!


Rak/bika aszc 22n

2019. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sooooook türelemmel. Mert nagyon zárkózottak.
2019. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!