Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Hogyan tudnék egy Mérleget meghódítani Skorpióként?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérleg, skorpió, ezotéria, horoszkóp, asztrológia

2019. jan. 30. 18:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mi köze van a horoszkópnak ehhez?

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2019. jan. 30. 19:00 Privát üzenet
Fahéjas füstölőt kell használni a hónap első keddjének napnyugtájakor. Ez megteszi a hatását.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2019. jan. 30. 19:37 Privát üzenet

[link]

Igy könnyebb összehozni mit tegyél

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2019. jan. 30. 21:37 Privát üzenet
A Skorpiohoz nem annyira illik a Mérleg, de természetesen lehettek ti a kivételek. Mérleg férfi, Skorpio lány, vagy forditva?

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2019. jan. 30. 22:42 Privát üzenet

Én mérleg vagyok, párom skorpió.

Engem a humora, a figyelmessége, és a felelősség teljes gondolkodása fogott meg egyrészt, viszont mivel tipikus skorpió, így nagyon szeretett néha csipkelődni is. Ezt úgy értem, hogy mindig mondott vagy csinált valami olyat, amin én duzzogtam. Bár szerintem a mérlegek okosabbak, így elő tudják hozni a skorpió azon képességeit amivel egy mérleget le lehet nyűgözni. Nálunk legalábbis így volt. Mindkettő nagyon határozott, és egyik sem akar engedni a másiknak, tehát nem lesz könnyű dolgod egy hosszútávú kapcsolatban. Mondjuk nekünk működik, mert nem hagyjuk el laposodni a kapcsolatunkat.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2019. jan. 30. 23:12 Privát üzenet
Ismerősömék (mérleg-skorpió) úgy csinálták, hogy elhívta az egyik a másikat randizni. Azóta házasok. Remélem segítettem.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2019. jan. 31. 14:32 Privát üzenet
peca1000 nevű felhasználó válasza:

Dícséred a skáláit, mérőtálcáit, ha analóg.

Digitálisnál simogasd a kijelzőjét :)

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2019. jan. 31. 16:45 Privát üzenet
AttilaLIX nevű felhasználó válasza:

Állj fel rá,és mérd meg magad ! Ha sikerült,máris meghóditottad a mérleget !

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2019. febr. 4. 21:01 Privát üzenet

Uff.. én mérleg vagyok a szűk családban meg van 3 skorpió.. nem a legjobb párosítás.. a mérleg képes negyed óráig nézni két darab csokit és számolgatni hogy melyik éri meg jobban az higy 5 forinttal olcsóbb vagy hogy 10 grammal nagyobb, amíg a skorpió sokkal impulzívabb.. persze az aljegy nagyon befolyásolja, plusz nem minden a horoszkóp találkoztam már olyan mérleggel hogy el sem akartam hinni hogy az..

Ne is figyeld a horoszkópot hívd el randira és majd kiderül hogy összeilletek-e..

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2019. febr. 5. 07:55 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Úgy, hogy ne árulod el, hogy hiszel az ilyen maszlagban. A pasik két lábbal állnak a földön, és (kevés kivételtől eltekintve) racionálisan gondolkodnak. Magukban hisznek, nem az efféle hókuszpókuszban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2019. febr. 5. 18:43 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rák csillagjegyű lányokat hogyan lehet meghódítani? Mik tetszenek nekik?
Horoszkóp szerint hogyan lehet meghódítani egy bak férfit?
Mérleg nőt mivel, hogyan lehet "biztosan" meghódítani, szerelmet lobbantani benne?
Kecske kínai csillagjegyű lányok és nők! Mivel lehet titeket meghódítani és mi tetszik nektek nagyon egy srácban?
Rák jegyű lányokat, nőket mivel lehet levveni a lábukról, mi tetszik nekik nagyon? Mivel, mikkel lehet meghódítani őket? Milyen fiú, férfi ami bejön nekik.
Skorpió férfi szereti, ha elérhetetlen a nő? Hogy lehet meghódítani?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!