Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne kideríteni, hogy milyen kapcsolatom volt vele? N26

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon megfogott a mostani életemben, még kislányként, 11 éves koromban. Akkor még annyira nem fogalmazódott meg bennem sok kérdés hogy miért, hogyan, meddig,... viszont egyszerűen nem tudok tőle érzelmileg elszakadni, olyan érzés, mintha valamikor összetartoztunk volna.

Megyek majd hipnózisra. Az segíthet? Hogyan lehetne kideríteni mi köz hozzá ilyen szorosan?

A helyzetet bonyolítja, hogy nem tudok vele erről beszélni.


2019. febr. 1. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a hipnózis segíthet, ha előző életekbe is visszamentek :) Én csináltam már itthon előző élet meditációt, néztem már meg pár dolgot amire kíváncsi voltam. Szóval igen, ott választ kaphatsz majd a kérdésedre :)
2019. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
A szeretkezés mindent megold.
2019. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most találtam rá a kérdésre, szóval végül mit sikerült kiderítened?

Abszolút hasonló szituban vagyok teljesen. Borzasztóan remélem, hogy még aktív vagy itt.

2023. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!