Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő, Rák férfi hosszútáv...

Nyilas nő, Rák férfi hosszútávú kapcsolatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akiket nem érdekel az asztrológia, azok semmiképpen ne válaszoljanak, könyörgöm!

UI.: Nem ez alapján választok párt, ez csak egy szimpla kérdés.



2019. febr. 1. 23:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Mi pont így vagyunk,az eddigi 5 év alatt nekem jók a tapasztalataim! :D

(Én vagyok a nyilas )

2019. febr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas nő vagyok,a párom rák. 6 éve együtt...1.5 éves kislányunk van. Egyébként a napjegy nem a legfontosabb mérvadó,az egész születési képletet kell figyelembe venni egy ember jellemzésénél. ☺
2019. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Na, latod kerdezo, ezert nem lehet siman napjegyek alapjan jellemezni.


A fenti ket tapasztalat jo kapcsolatrol arulkodik.


Ugyanakkor, a papirforma szerint, a nyilas no, rak ferfi nem a legjobb parositas.

A nyilast elvileg egy ido utan roppantul irritalja a finom rak ferfi tulsagos erzelgossege es poszessziv termeszete. Ezekre a nyilas hamar raun es az unalom a nyilasoknal kb egyenlo a menthetetlen kapcsolattal.

A rak ffi pedig nem erzi magat biztonsagban a nyïlas mellett (hiaba becsuletes a nyilas no, megis van benne egy olyan szabadsagvagy, ami gyanura adhat okot akkor, ha a masik fel bizonytalan).


ViZes jegyek kozul a nyilas a halakkal jon ki a legjobban (jupiter illetve jupiter-merkur miatt.)


Persze, ez nagyon komplex dolog, es rengeteg egyeb dolog is befolyasolja.

2019. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző! A nyilasnő halak pasi a legrosszabb párosítás, ami létezik. A nyilas nem szereti a bizonytalanságot, ami egy halak mellett garantált...

Ellenben a rákkal jó páros... A legtöbb nyilas nő ugyanis hűséges és ragaszkodó, amit a rák szeret, és egy jó kapcsolat maga a szabadság...!

2019. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem szedted ossze a nyilas csajt akikrol honapoknita kerdeseket irogatsz ki kedves kerdezo?:-D
2019. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mennyire illik össze ha nyilas nő rák aszcendenssel és rák férfi bika aszcendenssel? 🥺
2020. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!