Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő Rák férfi páros...

Nyilas nő Rák férfi páros mennyire passzolnak?

Figyelt kérdés
Légyszives vegyétek komolyan, fontos nekem a horoszkóp és a párom. (én vagyok a nyilas) Nektek van bármilyen tapasztalatok ilyen párosokkal? Előre is köszönöm a válaszokat :) .

2019. febr. 20. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A Nyilas jegy sokkal nyitottabb,beszedesebb,mint a Rak...o a csendesebb,zarkozottabb,husegesebb...

Ellentetek vonzzak egymast,de ugyanakkor idegesitheti is az otthonulo ,nyugisabb Rakot a Nyilas porgese....

2019. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 akkor én egy elcseszett nyilas nő vagyok,mert a rák tulajdonságai jobban passzolnak hozzám :( mondjuk mindig is tudtam,hogy valami nem stimmel.mármint a csillagjegyemmel,horoszkópommal.Amúgy a rák nincs benne semmilyen bolygómban,ha valaki a személyre szabott horoszkóppal magyarázná ezt.Ismertem egy rák srácot,és velem tök undok volt,és nagyra volt magával,én meg csendes,szorongós és kedves.....ő rák férfi, én nyilas nő
2019. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Tudod kinek kéne Rák férfi.

Nem kell bedőlni a hűséges családcentrikus zagyvaságnak.

Ja persze csendes, mert van másik élete is és nem akarja, hogy kuderüljön.

Álmodozó, ami egy darabig elviselhető de

Később ha megzavarod az álmaiz olyan agressziv lesz hogy csak na.


Kerüli a konfliktust sunyi.


Nem egy Rák férfit ismertem hasonló tulajdonságokkal.

2019. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
3as én meg 20 éve élek egy rákkal és semmi nem igaz rá abból amit te leírtál.
2019. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 es, a Te Rákod milyen?

Én is nagyon régóta élek Rák férfival.

A 3. asnak biztos rossz tapasztalata volt vele, azért írt ilyent.


Mondjuk, van benne valami.

Konfliktuskerülő, és sértődékeny is, túl udvarias idegenekkel---

Mi fiatalon házasodtunk nagyon.Sokat időzött a kocsmában,szeretett elcsavarogni, több napos horgásztúrára, ahol haverjával iszogattak.

Én meg itthon a gyerekekkel...

Amúgy segítőkész, meg rendes dolgos, de irányítani kell,bár nem szívesen ismeri el, és azt se ,ha nekem van igazam...

Mi már 34 éve ismerjük egymást, és 32 éve vagyunk házasok-

Én sose csaltam meg, ő egyszer(állítólag) a 23. évünkben...akkor el akartam válni.

De mégis együtt maradtunk, és sokat változott előnyére,nem iszik, nem csavarog, velem jár mindenhova, ragaszkodik hozzám, fogja a kezem mindig..jót tett neki az öregedés.Most vagyunk 50,és 51 évesek...


Miután ilyen részletesen leírtam az általam ismert Rák férfit,én is szívesen elolvasnám, nektek mi a tapasztalatotok velük..

2019. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3- as vagyok.

Pont 20 év együttélés után tudtam meg mindent. Addig én is azt hittem, hogy megfogtam az isten lábát.

Egyébként más is azt hiszi.

Aki nem ismeri.


Csak egyszer mertem kimondani a szerelme nevét kaptam olyan pofon a rák férjemtől hogy beszakadt a dobhártyám.


Most 23 éve vagyunk együtt, de csak mert nem tudok elköltözni.

Persze nem kell általánositani, de nekem ez a tapadztalatom.

2019. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senki hitébe belekötni és tudom, hogy le leszek pontozva de ha valóban fontos számodra a párod akkor hagyod, hogy egy horoszkóp döntsön róla mi legyen veletek?
2019. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ez a horoszkópos dolog annyira nem igaz, csak hülyítik az embereket ezzel...
2019. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hülyeség a horoszkóp. Én rák vagyok és életemben mindig csak a tüzes jegyeket vonzottam. Oroszlán, kos és nyilas barátnőm is volt. Voltak viták, de mindig elengedtem a dolgokat aztán így mindig béke volt. Aszcendensem viszont oroszlán, lehet azért.
2020. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mennyire illik össze ha nyilas nő rák aszcendenssel és rák férfi bika aszcendenssel? 🥺
2020. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!