Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő-Oroszlán férfi össze...

Kos nő-Oroszlán férfi össze illenek?

Figyelt kérdés
Én vagyok a kos nő. Most ismerkedem egy oroszlán férfival,mit gondoltok lehet közös jövőnk ?
2019. febr. 26. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
az asztrológia nem ennyire egyszerű...
2019. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy 20 évig kerestem egy olyan nőt, mint Ő. Szerintem eddig egész jól elvagyunk
2019. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a választ inkább magatokban keresd, ne a csillagokban.
2019. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,de próbáld meg!
2019. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik tüzes, alkalmazkodóbb csillagjegyű vagyok, de sokszor azt tapasztalom, hogy annak ellenére, hogy érzelmileg és mindenhogy az Oroszlán nagyon sokat igényel a körülötte lévőktől (motiválja is őket hamis bókokkal), nem becsüli meg őket és sokszor pletykálkodik mögöttük nem pozitívan, ami nagyon nem szép. Remélem, hogy egy Oroszlán is olvassa mindezeket. Ha nekem alkalmazkodóbbként ez furcsa, akkor szerintem a Kosnak még inkább az :).34N.
2019. márc. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit az utolso irt nagyon igaz.. egy baratnom is oroszlan... es igen a baratnom elfogadtam ot ilyennek viszont nem is kotok az orrara sok dolgot.. aztan mikor kiderul leesik a magas lorol es kell is ez neki neha! Maskulonben total elszallna nagtol a semmire...:) de en igy fogadtam el ot, rahagyom a latszolagos iranyitast az ugyis a mindene...:)

Szerintem egy kossal elmeleti sikon harmonikus part alkot de az oroszlant ismerve eleg agressziv es kotnyeles amit egy kos nem toleral csak megtobb agresszivitassal... es mikor az oroszlanunk tovabb conul vuszkesegebe ahol ot unneplik a kos szarik ra...:)

2019. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Én kos nő vagyok bak aszcendenssel és elég felemás tapasztalatom van oroszlán férfiakkal. Kettőt ismertem eddig közelebbről -akikről tudtam is, hogy ebben a jegyben születtek.


Az elsőt már 22 éve ismerem- munka kapcsolat. Augusztusi születésű. Munkájára hanyag, elég lazán kezeli a dolgokat. Ha hibázik, akkor nem lehet vele megbeszélni, mert ha módja van rá, inkább nem is válaszol. A hibájából nem tanul, később is ugyanúgy elköveti. Nagyon hiú. Szereti vadidegen emberek külsejét kritizálni az utcán (44 éves emberről beszélünk). Hogy pozitívumot is említsek: Nagyon közvetlen, jókat lehet vele dumálni. Van önkritikája is: pl nem alapított családot, mert imád csajozni és tudja, hogy a család nem neki való.


A másik júliusi születésű, 42 éves és kb ugyanaz mint az első -nem jó munkatárs, nagy egója van, mindenkit leszól, nagyon közvetlen és imád flörtölni. Nagyon erős erotikus vonzalom volt köztünk, de mivel családja van, a dolognak nem lett folytatása.


Szexuálisan nagyon vonzóak, szikrázó szócsatákat lehet velük folytatni de én magamról tudom, hogy nem tudnék együtt élni velük, túl szenvedélyes és túl instabil lenne a kapcsolat. Falra mászok attól, hogy linkek a munkában, állandóan azt nézik, hogy kinek csavarhatják el a fejét és azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ. A nőket nem tekintik egyenrangú partnernek (főleg, ha a nő egy kevésbé domináns jegyben született és behódol nekik) -inkább zsákmánynak- ha megszerezték őket, akkor már nem foglalkoznak velük többé, értéktárgyak lesznek csupán. Nem olyan emberek akiknek érdemes megnyílni lelkileg -elég pletykásak és ők sem engednek közel magukhoz. A nagy ego csak kirakat, ami elfedi az önbizalomhiányt. E két tulajdonság az, ami miatt nem lehet velük normális -egyenrangú- párkapcsolatot kialakítani. Nekik nem egy társ kell, hanem egy alárendelt, aki feltétel nélkül imádja és kiszolgálja őket- és nem sokat akadékoskodik (ez pedig nem jellemző a kosra).

2020. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!