Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A 25-35 közötti rák nők ti...

A 25-35 közötti rák nők ti valójában milyen férfira vágytok (külső és belső tulajdonságaiban) akit ti tudnak irányatni vezezni kicsit "papucs" vagy egy totál magabiztosra aki titeket irányít, esetleg a kettő között?

Figyelt kérdés

Kérlek fejtsétek ki a véleményeteket, hogy milyen fiúra vágytok (külső, belső tul) és mi az, ami megfog benneteket és kérlek a korotokat is írjátok le.

Előre is köszönöm mindenkinek!



2019. márc. 15. 02:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy kedves halkszavú fiú jön be, vagy egy totál magabiztos kicsit nagyképű hapsi ?
2019. márc. 15. 02:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azt vettem észre, hogy nekik a titokzatos rosszfiúk jönnek be... Eléggé irányításra szorulnak..
2019. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szóval nem a tipikus gyengébb jellemű halkabb szavú fiúk ?
2019. márc. 15. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A többsége sztem a macsósabb pasikat szereti.. Persze nem mind ilyen. :))
2019. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A határozott (nem nagyképű!!), magát ismerő, de nem basáskodó.


Külsőre....nyilván legyen ápolt, tiszta.

Pl., aki tetszik már egy ideje, na neki baromi jó stílusa van: kicsit monokróm; föld színű cuccokat hord, egyszerű, sportos, de nagyon illik az egész emberhez!

Látod és leveszed egyből, hogy tudja, mi áll jól neki, hogy kombinálja a ruháit.


28 N


Ja! Rák nő vagyok Kos aszcendenssel

2019. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ment a like, jöhetnek még a válaszok.
2019. márc. 18. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Bar en mar 50 vagyok,32 eve hazassagban.En egy masik Rak ban talaltam meg a parom.

Udvarias ,keveset beszel,nem egy durva ,macso tipus.Nem akar iranyitani,szereti a gyerekeket,allatokat.Keruli a tul zsufolt zajos helyeket,o horgaszni szeret.

Rak nokent nem vagyok sznob,anyagias,egy csendes ,takarekos no vagyok,es soha nem azt neztem,hogy gazdag legyen,autoja,haza egy fiunak...Ezeket egyutt szereztuk meg kesobb.

2019. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

en kicsit hevesebb vagyok egy rakhoz kepest, bika az aszcendensem de a holdam es a tobbi bolygom oroszlan es skorpio..


Eleg valogatos vagyok de a tapaaztalataim alapjan hozzam kellenek a talpraesett hatarozott OKOS palik.. A sunyikat nem birom elviselni illetve azokat se akik fizikalisan akartak folem kerekedni egy vita soran vagy a kapcsolatban... a tesze toszakat megeszem reggelire nem kotik le hosszutavon a figyelmemet akiket nekem kell iranyitgatnom formalgatnom.. hozzam egy kiforrott szemelyiseg kell aki tudja mit akar es el is akarja erni, ESSZEL...


Altalaban a kisugarzasa fog meg ami ha mar asztrologiat erintunk altalaban vizonto vagy bika dominanciaju volt...:) kulsoben nem tudok konkret peldat hozni legyen kisugarzasa.... nem sok mindenkinek van szamomra:) Altalaban a nagyobb darab palik jottek be ezt a skalat ugy ertem hogy volt koztuk magas nagyobb darab mert gyakran edzett, es volt koztuk alacsonyabb is aki ugyan enm edzett de megsem volt vekonyka alkat ugyis szamomra formas teste volt.

A szort nem kedvelem hason mellkason honaljon.... labon kezen is csak “mertekkel”.


Egy olyan ferfira vagyok aki tud kezelni es ehhez kello turelemmel van felem mert nem szeretem a bizonytalansagot....


Ja es imadom a jo szexet... ha valaki tudja hasznalni magat... es engem...:)

2019. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy megfigyeltem családban:

A macsóra vágynak, de igazából a látszat ellenére a rák nők olyan szinten egyeduralkodók otthon, hogy egy cseppet is irányító típussal egyáltalán nem fognak jól kijönni, hacsaknem az irányító hapsi is ugyanazt akarja, mint ő. De ez nem úgy szokott lenni, mert a legtöbb ember ésszerűen és logikusan gondolkodik, a rák nő meg nem...KOnfliktusok tucatjai jönnek és megmérgeződik a kapcsolat, ha a pasi nem alkalmazkodik, akkor azt a rák nő úgy veszi, hogy nem is szereti, blabla, és gyűlölni fogja ezért....szóval vége lesz előbb vagy utóbb.

Egy papucs vislkedésű meg nagyon nem jön be neki, viszont hosszútávon kiváló lehet az együttélésük, mert a legnagyobb hülyeséget is készséggel megteszi a papucs a rák nőnek, szóval az meg kell neki, úgyhogy.... érted...

2020. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!