Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

A 25-35 közötti rák nők ti valójában milyen férfira vágytok (külső és belső tulajdonságaiban) akit ti tudnak irányatni vezezni kicsit "papucs" vagy egy totál magabiztosra aki titeket irányít, esetleg a kettő között?

Kérlek fejtsétek ki a véleményeteket, hogy milyen fiúra vágytok (külső, belső tul) és mi az, ami megfog benneteket és kérlek a korotokat is írjátok le.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: magabiztosság, papucs, tulajdonság, külső, belső, pillangó, szerelem, , rák

márc. 15. 02:09  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Egy kedves halkszavú fiú jön be, vagy egy totál magabiztos kicsit nagyképű hapsi ?

# 1/7Időpont márc. 15. 02:26 Privát üzenet
Amúgy én azt vettem észre, hogy nekik a titokzatos rosszfiúk jönnek be... Eléggé irányításra szorulnak..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 15. 08:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, szóval nem a tipikus gyengébb jellemű halkabb szavú fiúk ?

# 3/7Időpont márc. 15. 14:35 Privát üzenet
A többsége sztem a macsósabb pasikat szereti.. Persze nem mind ilyen. :))

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 15. 15:34 Privát üzenet

A határozott (nem nagyképű!!), magát ismerő, de nem basáskodó.

Külsőre....nyilván legyen ápolt, tiszta.

Pl., aki tetszik már egy ideje, na neki baromi jó stílusa van: kicsit monokróm; föld színű cuccokat hord, egyszerű, sportos, de nagyon illik az egész emberhez!

Látod és leveszed egyből, hogy tudja, mi áll jól neki, hogy kombinálja a ruháit.

28 N

Ja! Rák nő vagyok Kos aszcendenssel

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 17. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen ment a like, jöhetnek még a válaszok.

# 6/7Időpont márc. 18. 00:56 Privát üzenet

Bar en mar 50 vagyok,32 eve hazassagban.En egy masik Rak ban talaltam meg a parom.

Udvarias ,keveset beszel,nem egy durva ,macso tipus.Nem akar iranyitani,szereti a gyerekeket,allatokat.Keruli a tul zsufolt zajos helyeket,o horgaszni szeret.

Rak nokent nem vagyok sznob,anyagias,egy csendes ,takarekos no vagyok,es soha nem azt neztem,hogy gazdag legyen,autoja,haza egy fiunak...Ezeket egyutt szereztuk meg kesobb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 18. 12:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyilas nő rák pasi közötti kapcsolat milyen?
Napjegy és aszcendens közötti különbség röviden?
Hogyan igazolható az egyes égitestek látszólagos helyzete és a földi történések közötti összefüggés?
Szűz horoszkópú nő és szintén szűz férfi közötti kapcsolat? A nő kezdeményezzen és, ha igen hogyan?
"Ne legyél papucs, de azért csináld azt amit mondok" Sokszor hallottam már, hogy a skorpiók ezt várják el másoktól. Kíváncsi lennék, hogy a skorpiók tényleg így működnek?
20-60 év közötti nők ismerkednétek egy szubmisszív fiúval?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!